Vastuolud ümbritsevad Berliini teenindusaegade uusi seadusi


Ida-Saksamaal ja uue määrusega, mille kohaselt Berliini linna teenindusaegade arv väheneb umbes 80%, on teadaolevalt mitmete ettevõtjate, sealhulgas Gauselmanni kontserni, hukkamõistu põhjustanud.

IGamingBusiness.com esmaspäevase raporti kohaselt jõustus eelmisel nädalal uus Berlineri Spielhallengesetzi seadus, mis keelab hiiglasliku metropoli piirides asuvatel ettevõtetel juhtida mänguautomaatide arhiivi umbes 1640 jala kaugusel teisest analoogsest rajatisest.

Rasked tingimused:

Teatati, et Saksamaa suurima linna muudetud määrus keelab ka selliste asukohtade asukoha mis asub koolist lähemal kui 656 jalga või ‘noorteasutus’ lõigake nende maksimaalne individuaalne pakkumine ainult kaheksale masinale ja lühendada nende töötunnid 50% -ni vaid neli tundi üheteistkümnest hommikul. Allikas selgitas, et värske seadus näeb lisaks ette, et iga operatsioon, mis ei suuda neid piiranguid täita olema suletud enne aasta lõppu jätta üle 3,6 miljoni elaniku linnastust ainult 120 mängusaalit millel on vähem kui 1000 masinat kokku.

Märkimisväärsed tagajärjed:

GamblingInsider.com kasutas asja enda aruannet täpsustas, et Gauselmanni kontsern vastutab Saksamaa pealinnas vaid viie videomängusaali eest, kuid kinnitas, et uus määrus viib mängijad ebaseaduslike hasartmängude alternatiivide juurde nagu veebis pakutavad. See allikas teatas, et Espelkampi peakontori aseesimees, Manfred Stoffers, teatas, et kohalikud seadusandjad sunnivad Berliinis umbes 500 sellist toimumiskohtasurra mõttetu surm”Võttes linna pakkumise tunduvalt alla üleriigiliselt keskmiselt 170 masinat iga 100 000 inimese kohta.

Stoffers kuulutas väidetavalt …

“Arkaadid surevad mõttetu surma see ei too kaasa Berliini seadusandjate lubaduste paremat kaitset mängijatele aga hoopis vastupidine. Need on professionaalsed münt-op-masinate kaupmehed kes on loonud töökohti, millelt nõutakse kohustuslikke sotsiaalkindlustusmakseid ja olid arvanud, et nende investeering Berliini oli investeering nende tulevikku. ”


berlingauselmann groupespelkampslot arcadeberliner spielhallengesetzmanfred stoffersLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga