Varjude raamat (videopesa) firmalt Nolimit City Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Nolimit City Limited on teatanud, et on uue viiesekraanilise ja kümne palliga liinil Book of Shadows välja antud videopesa vabastamisega normist eemale.

Gzira äärelinnas Valletta asuv ettevõte kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, kuulutades, et mobiilisõbraliku tiitli teema on pimeduse ja nõiamaailm ning see pakub „teistsuguse maailma kogemust”, mis „paistab pimedas udus”. .

Tulusus:

Nolimit City Limited teatas, et tema uus Varjude raamat videopesa pakub huvilistele võimalust suurendada rulli suurust esialgsest viis-kolmest kuni viis-viieni, enne kui mõni neist lukustatakse pärast maandunud spinni löömist ‘et tagada teie võimalused kiiremale boonusele”. Uuendaja kuulutas, et suure variatiivsusega tiitel võimaldab ka online-kasiinomängijatel oma võitu mängida hasartmängude kauduklassikaline topelt või mitte midagi funktsioonKoos nendega, kellel on õnne, et pääseda sellele boonusvoorule auhindu vaadates väärtuses kuni 30 000-kordne nende käivitatav osalus.

Optilised valikud:

Ajakirjandust kasutas Per Lindheimer ettevõttest Nolimit City Limited pressiteade, milles väidetakse, et Varjude raamat pakub mängijatele võimalust koju viia oma ‘suurim simuleeritud maksimaalne potentsiaalne võit”. Lisaks otsustas ta, et tiitli boonus võib anda konkurentidele võimaluse “valige keerutuste arvu ja rulli seadistuse vahel“Lootuses saadavõimalus saada teine ​​võimalus nende auhinnatud sümboli ümberkorraldamiseks“Ja nende õnne parandamine”eelistatud sümboliga”.

Loe Lindheimeri avaldust …

„Oma mängu tegemine nii tuntud mängude žanris pole lihtne ja me pole seda kergekäeliselt võtnud. Meie püüdlus ergutada seda populaarset mehaanikut oma puudutusega on meid pingutanud selle nimel, et hoida end alati värskena, kuid mitte kaotada mängude lõbu. Mängus nii paljudes aspektides mängijale meelepärase maitse valimine on midagi tõeliselt põnevat. ”


video slotnolimit city limitedper lindheimerbook of shadowLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga