Varjatud mõtisklus Hiina seadusandjate suhtes


Teatavasti kaaluvad Hiinas ja föderaalsed seadusandjad mitmeid meetmeid, mis tooksid rangemad karistused kõigi ettevõtete või üksikisikute eest, kes on süüdi kodanike välismaal hasartmängudesse meelitamises.

Inside Asian Gamingu loo järgi, mis viitab riikliku Hiina uudisteteenistuse varasemale aruandele, on riigi kriminaalkoodeksi muudatused juba läbi lugenud Rahvuskongressi alaline komitee, teine ​​kavandatud hiljem hiljem. nädal. Allikas täpsustas, et selliseid kavandeid kaalutakse tavaliselt kolm korda enne selle partiiga seaduseks saamist, kuna see on suunatud konkreetselt kasiinooperaatoritele või agentidele, kes püüavad Mandri-Hiina kodanikke välismaal hasartmängudele meelitada.

Täiendavad aspektid:

Uudisteagentuur Xinhua selgitas väidetavalt, et muud sarnaselt kaalutletud muudatused oleksid alandada kriminaalvastutuse vanust vägivaldsete kuritegude eest ja vaadata üle kuritegude, nagu identiteedivargus, vägistamine, sündsusetus ning toidu ja narkootikumide väärkasutus, käitlemine.

Klambri jätkamine:

Väidetavalt on Hiina juba pikka aega üritanud vägivalda pöörata oma kodanikele, kes lähevad hiigelrahvaga hasartmänge mängima Kultuuri- ja turismiministeerium olles loonud ‘must nimekiriülemeremaade turismisihtkohtadest augustis. Väidetavalt arvatakse, et valitsus usub, et sellised ülemere asukohad häirida kohalikku turismiturgu ja viia selleni, et riigist voolab välja suur hulk siseriiklikku valuutat.

Lõdvestunud taastumine:

Hasartmängude ligitõmbavust välismaal süüdistatakse pealegi Macau kasiinoturu jätkuvas aeglases koroonaviiruse järgses taastumises hoolimata Hiina valitsuse sammust taastada nii grupireiside kui ka individuaalsete külastuste kava viisade väljastamine üleriigiliselt alusel alates 23. september.

Junket jinx:

Lõpuks teatas Inside Asian Gaming, et 1. oktoobri noot pärit Credit Suisse AG deklareeris, et sellega seotud varipanganduse mahasurumine ja mõne hasartmängutegevuse keeld on negatiivselt mõjutanud Macau potentsiaalsete väärtuslike mängijate seas meeleolu vähendamine. Sama finantsasutus paljastas väidetavalt hiljem, et oktoobri kahel esimesel nädalal olid sellised harrastajad kulutanud keskmiselt langeda vähemalt kolmandiku võrra.


ivsjunketindividuaalselt külastage skeemi kriminaalkoodeks. üleriigiline rahvakongress, rahvakultuur ja turismiministeeriumLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga