Varajane (iGaming) sissejuhatus Saksamaale


Saksamaal on föderaalametnikud teatanud, et iGamingi operaatoritel lubatakse alates järgmisest kuust hakata oma teenuseid pakkuma kohalikele mängijatele, kartmata kohtu alla andmist.

IGamingBusiness.comi aruande kohaselt peaks Euroopa kõige jõukam rahvas oma uue hasartmängude lepingu (GluNeuRStV) egiidi all turule tooma juuli esimesest päevast alates reguleeritud iGamingi turu. See õigusakt ratifitseeriti väidetavalt märtsis ja see kehtestab lisaks ühe panuse maksimaalse limiidi 1 euro (1,18 dollarit), piirates samal ajal spordiennustuses olevaid spordiennustuste turge järgmiste väravaküttide ja lõpptulemustega.

Sügisene saabumine:

Kuid selle asemel, et Saksamaa tegevuse alustamist peaks ootama järgmise suveni, teatas iGamingBusiness.com, et iGamingi ettevõtted lubatakse seaduslikult turule lasta alates 15. oktoobrist tingimusel, et nad nõustuvad järgima Euroopa Majanduspiirkonna põhimõtteid GluNeuRStV. Allikas täpsustas, et see seadusandlus kohustab lisaks pakkuma veebikasiinosid ja lauamänge eraldi, kusjuures viimane rühm peab alluma sellele ainult riigipõhine säte see tähendab, et nende lõplik kogus seotaks kaasmaalaste arvuga kohalikes maismaarajatistes.

Konversiooniprobleemid:

Vahepealne samm saabub, kuna Saksamaa ootab endiselt vähemalt 13 oma 16 osariigist GluNeuRStV kinnitamist, mis lisaks piirab iGamingi mängijaid maksimaalselt 1000 eurot (1185 dollarit) kuus, kusjuures mitmed neist on varem kahetsenud iGamingi üleminekuraamistiku puudumine.

Silmapaistev mängija:

Londoni börsil noteeritud jaemüügis ja Internetis avaldatud spordikirjutajate käitumine GVC Holdings, millel on tugev esindus, on Saksamaa oma kaudu Bwin bränd, oli väidetavalt ka turu järkjärgulisema turule toomise juhtiv pooldaja ja hakkas oma üleminekuraamistikku levitama eelmisel kuul. Selles dokumendis väideti väidetavalt, et ettevõtte tegevus võib käivitada nõutavad kliendi tuvastamise kontrollid juba kümne nädala jooksul enne kohustuslike hoiuste piirmäärade kasutuselevõttu.


bwinigaminggvc osalused uus hasartmängude leping gluneurstv ülemineku raamistik klientide identifitseerimise juhtelementide hoiuste piirLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga