Väljas keerutab (video pesa) või mitte. Ettevõttest Blueprint Gaming Limited


Briti veebikasiinomängude arendaja Blueprint Gaming Limited on teatanud oma uusima videolõigu käivitamisest, mis on seotud ikoonilise televisioonimängu Deal või No Deal ümber viie- ja 20-palgalise reaalajas Deal or No Deal Lightning Spin.

Newarki peakorteri uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud neljapäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et mobiilisõbralik pealkiri kutsub videopiltide austajaid üles võtma pankurit ning lisaks on mängu kaasas neli progressiivset jackpotti – viisakalt selle hiljuti esilinastunud Lightning Spinsi boonuskontseptsiooni kaasamine.

Viimane link:

Blueprint Gaming Limited teatas, et Välti keerutab või mitte järgib oma kaubamärgiga esilinastust Deal or Deal: toiming topelt ja Tehingutega või mitte kolmerealise pealkirjaga eelkäijad Välk keerutab uuendus ‘lisades mängu keerdkäigu“Kuna mängijatel on väljakutse paljastada boonuserikkusi”kuulsatest punastest ja sinistest kastidest.

Akumuleerimisvõime:

Blueprinti turundus- ja suhete direktor Jo Purvis kasutas pressiteadet, et kuulutada, et Deal or No Deal Lightning Spins on pealegi esimene video pesa, mis oma uuega komplekteeritud Välkkiire kuld keerutab sümbolid, mis kinnistatakse, et võimaldada iGamingu konkurentidel ehitada väikesed võidud suuremateks auhindadeks mitmete tasuta keerutuste käigus.

Loe Purvise avaldust …

„Deal or No Deal on ajalooliselt üks populaarsemaid kaubamärke teenindusaegade mängudes nii jaemüügis kui ka veebis, olles olnud rahvamassimeelitaja juba üle kümne aasta. Oleme aastate jooksul oma versioonidega tohutult edu saavutanud ja tunneme rõõmuga seda viimast täiendust Deal or No Deal kataloogis. Välti keerutab või mitte pakub mängijatele lõbusat uut kogemust kui nad üritavad pankurit võita täiendavate jackpottide ja rahaliste auhindadega, mida võidakse välja nõuda meie uue boonusfunktsiooni kaudu. ”


igamingvideo slotdeal või no dealblueprint gaming piiratudjo purvisdeal või pole tehingut: topelt actiondeally või no deal megawayslightning spinsdealal pole tehingut välkkiire keerutabLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga