Vaaraod on Pragmaticu uues pesas WILD


Hittide väljanägemine on see, mida Pragmatic Play teeb ja selle juuni uus neljas pealkiri Pyramid King ei reeda.

5-rull, 3-realine, 25 palgaliini pesa viib mängijad teekonnale Vana-Egiptuse kõrbete tuttavasse keskkonda, kus nad leiavad terve hulga liiva ja soojust ning maksimaalse väljamaksega 1000-kordne panus.

“Lõbus ja äratuntav teema”

Siin kasutatakse võrdset arvu madalaid ja kõrgeid palku, kuna esimesed on tavalised JA kuninglikud kuningad ja viimased on Ankh, Cobra, Ring ja ükski endast lugupidav Egiptuse teemaline pesa poleks täielik ilma surmajumala ja järelloomata. , Anubis.

Muidugi, šaakalipäine jumalus pakendab kõige suurema löögi viie lahkesti teeniva mängijaga 20 korda kaalul, samal ajal kui Vaarao mask toimib kui mäng Metsik. Mängijad saavad avada Tasuta keerutuste režiim kui nad suudavad maandada kolm iidset kerimisboonussümbolit, mis ilmuvad rullidele 1, 3 ja 5. Sel juhul valitakse juhuslikult üks sümbol, mis katab kogu rulli kogu Boonusvoor.

Rahasümbolid ja Grand Jackpot:

Tegutsevad raha sümbolina, kuus või enam Kaameli sümbolid aktiveerib kolm Respins, ja need jäävad kleepuvaks, mis tähendab iga uue jaoks veelgi rohkem Respinaseid Rahasümbol mis ilmub rullidele.

Kui kõik rahasümbolid annavad tohutuid summasid, saavad mängijad pankrotti minna, kui kõik ikoonid on kaamel, siis mängijad saavad suure panuse “Suur jackpot. ”

Tuttav teema:

Kommenteerides uut turuletulekut ametlikus pressiteates, ütles Pragmatic Play kommertsjuht Melissa Summerfield …

“Püramiidikuningas võtab lõbusa, äratuntava teema ja lisab Pragmaatilise mängu keerdkäigu, millel on nii Respini kui ka tasuta keerutuse funktsioonid.

“Selle põnevusmäng ja mini-jackpotid pakkuge mängijatele põnevaid püüdlusi võtta pärast edukat seiklust kartliku Kuninga rikkused koju tagasi. ”

Juuni teenindusaegade tegevus:

Nagu märgitud, on Maltas asuv teenusepakkuja sellel kuul hõivatud uute teenindusaegade otsimisega, stardib juuni oma ühiste jõupingutustega Reel Kingdom, Ultra Burn, millele järgneb uusim tähtedevaheline pesa Starz Megaways ja Aasia-teemaline kolmetärnide varandus.

Royal Panda skoor:

Kuu alguses kirjutas Pragmatic ka kaubanduskokkuleppe veebikasiinoga Kuninglik Panda. Tehing näeb operaatoril juurdepääsu arendaja ulatuslikule Live Casino portfellile, mis sisaldab selliseid tiitleid nagu Speed ​​Roulette, Blackjack ja Baccarat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga