Uus-Meremaa lepingu pikendamine ettevõttele Intralot SA


Silmapaistev mängu- ja loteriilahenduste uuendaja Intralot SA teatas lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt Uus-Meremaa tütarettevõte jätkab saareriigi teeninduspunktide elektroonilise jälgimise tehnoloogia tarnimist.

Ateena börsil noteeritud ettevõte kasutas reedese ametliku pressiteate abil selgitamaks, et tema alluva Intralot NZ Limitedi sõlmitud tehing on pikendanud suhteid Uus-Meremaa siseministeeriumiga aastani 2025 ja kaasab ettevõtet valitsusasutusele jätkuvalt omaenda tipptasemel aruandluse, raamatupidamise, auditeerimise ja turvalise juhtimise edenemise valikut.

Globaalne kasv:

Intralot SA kuulutas, et hakkas selliseid pakkuma elektroonilised seireteenused umbes 13 aastat tagasi, et anda oma tegevuspartneritele võimalusmänguautomaatide toimimise jälgimiseks ja jälgimiseks pubides ja klubides”Tähendusesmängude terviklikkuse ja täpse finantsaruandluse tagamine’. Ettevõte täpsustas, et tegutseb nüüdsest 42 reguleeritud jurisdiktsioonis üle kogu maailma, kusjuures Uus-Meremaa liit sisaldab ühe aasta pikendamise klausel see nägi paari koostööd kuni 2026. aastani.

Kõrgendatud kinnitus:

Intralot SA tegevjuht Chris Dimitriadis kasutas pressiteadet, et kirjeldada laiendust kuikinnitusEnne paari Uus-Meremaa siseministeeriumi tänamistenam kui kümne aasta jooksul jätkuva usalduse eest’.

Loe Dimitriadise avaldust …

“Meie maailmatasemel lahendus, mis on loodud vastavalt Gaming Associationi standarditele, teenindab kõige nõudlikumat regulatiivset keskkonda ja me oleme pühendunud ka edaspidi Uus-Meremaa siseministeerium kohaliku mängijate kogukonna jaoks vastutustundliku mängukeskkonna loomise kohta. “


mänguautovastutuseta mängimine integraalne saelektrooniline seire integraal nz piiratud uus-meremaa siseministeerium chris dimitriadisLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga