Uus-Mehhiko mõtiskleb mängutööstuse suurte muutuste üle


Lääne-Ameerika osariigis New Mexico osariigis kavatsetakse seadusandjatele esitada järgmisel kuul ettepanek, mille eesmärk on viia jurisdiktsiooni viis ratsinooni praktiliselt samale alusele kui paljud hõimukasiinod.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni KRQE-TV reedese raporti kohaselt on uus ettepanek ristitud mängutööstuse taastamise seaduseks ja see tuleb kohalike vabariiklaste ja demokraatlike seadusandjate ette anda osariigi seadusandliku rahanduskomitee 1. oktoobri koosoleku kaudu.

Sarnane seis:

Ringhäälinguorganisatsioon teatas, et uus meede soovib seadusandlikku nõusolekut New Mexico praeguste hasartmängureeglite muutmiseks aastaks võimaldades racinos kauem lahti olla ja alkoholi oma mängupõrandal pakkuda. Ettepanek sisaldab väidetavalt ka seda keelt praegust kvooti tõsta teenindusaegade arvu kohta, mida sellised kohad võiksid pakkuda, ja asetage need hõimukasiinode kõrvale spordiennustuse ja lauamängude korraldamisel.

Aborigeenide vaatamisväärsus:

KRQE-TV teatas, et Mängutööstuse taastamise seadus pealegi sisaldab klausel, mis lubaks „Lummuse maa” racinos pakkuda Las Vegase stiilis toidukompvekid, hotellitoad ja golfimängud lubades samal ajal oma rivaalitsevatel hõimukasiinodel hoida umbes 70 miljonit dollarit tervikuna praegu annavad nad riigile üle kogumaksuna.

Nõutav taastamine:

Rick Baugh, Sunland Parki hipodroomi peadirektor ja Casino, teatasid ringhäälinguorganisatsioonile, et toetab uut meedet kui võimalust aidata Uus-Mehhiko meelitada turiste kogu Ameerika Ühendriikidest majanduslangus põhjustatud hiljutisest koronaviiruse pandeemiast.

Baugh ütles väidetavalt KRQE-TV-le …

“Seal on nii palju erinevaid asju, millest turismis võib kasu olla. Meil on võime mõõna pöörata ja turismisihtkoht luua, mitte ainult siin, vaid kõigil viiel hipodroomil ja hõimukasiinodes. “

Teenetav motiiv:

Omalt poolt ja New Mexico osariigi senaator Bill Sharer väidetavalt selgitas, et ringkondade abistamiseks tehakse ettepanek mängutööstuse taastamise seaduse kohta toime tulla riigi 40-aastase plaaniga viia kohalik majandus eemale naftast ja gaasist taastuvatele energiaallikatele. Vabariiklane väitis väidetavalt, et ta ei ole meetme eduväljavaadete osas veel veendunud, kuid võib teda kõigutada, kui seepiiratud või keelatud kohalik reklaamJa selle asemelkeskendunud tegelikult riigivälisele reklaamile. ”

Väidetavalt ütles jagaja ringhäälinguorganisatsioonile …

Hävitav nafta- ja gaasitööstus on ainus põhjus, miks see on avatud isegi võimalusele, minu meelest. Meie majanduse hävitamine, me peame midagi tegema. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga