Uus-Lõuna-Walesi „The Star Sydney“ võistluskupong


Austraalias ja kohalik kasiinooperaator Star Entertainment Group Limited on teatanud 20-aastase kokkuleppe allkirjastamisest, mille kohaselt peaks The Sydney toimumiskoht maksma kindlat 29% -list tulu kogu massituru mängulaudadelt saadud tuludele kuni keskpaigani. aastal 2041.

Brisbane’i peakontoris asuv ettevõte kasutas ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et Uus-Lõuna-Walesi valitsusega tindiga sõlmitud leping hõlmab selle Sydney ettevõtet jätkuvalt 27,5% -lise maksu tasumist kogu massiturgude mängulaudade tuludele kuni 529 miljoni dollarini. järgmise juuni lõpus enne uuele 29% määrale üleminekut.

Koronaviiruse tagasitulek:

Star Entertainment Group avas Star Sydney 1995. aastal, kui 351-toaline saal oli väidetavalt sisetulu umbes 672 miljonit dollarit eelmisel aastal maksustati keskmiselt 31,5%. Austraalia firma paljastas, et vara on alates 23. märtsist suletud käimasoleva koroonaviiruse pandeemia otsesel tagajärjel, kuid see peaks algama osaliselt oma tegevuse osaline avamine hilisemast tänasest.

Makse eelisõigus:

Sydney börsil noteeritud operaator kasutas lisaks pressiteadet (pdf), väites, et uue maksutehinguga tuleb jätta The Star Sydney rahvusvaheliste ja kodumaiste VIP-mängude laudadelt teenitud tuludelt makstav maks kinni. muutmata 10% ja annavad arengule õiguserahaline hüvitisKas Uus-Lõuna-Walesi valitsus peaks oluliselt muutmapeamised regulatiivsed kokkulepped”.

Täielik kontroll:

Star Entertainment Group Limited kuulutas, et mõistmine tuleneb ka sellest, et The Star Sydneyst saab „elektrooniliste mänguautomaatide (EGMide) ainuõiguslik pakkuja kahe kasiino Sydney turul ”peatselt avatava Crown Sydney rajatise arvelt, mille pakub kodumaine konkurent Crown Resorts Limited.

Kindluse saabumine:

Vastutasuks selle mõistmise viimase osa eest selgitas ettevõte, et tulud umbes 1500 EGMist The Star Sydney piirkonnas maksustatakse 32% -lise määraga kolm aastat alates 2022. aasta juunist, enne kui nad allutati kõrgem 33% tollimaks aastatega 2025, 2026 ja 2027 seotud maksustamisperioodide jaoks. Star Entertainment Group Limited kuulutas lisaks, et pakt „suurendada õiguskindlust”Ja see suhe tuleb hiljem kaasata tõustes 2029. aasta juulist 14 aasta jooksul 34% -ni.

Loe Star Entertainment Group Limited avaldust …

„Star Sydney on Sydney turul kehtiva kasiinode litsentsimise korra alusel ka edaspidi EGMide ainuomane kasiino pakkuja. Täht Sydney juhul, kui Crown Sydneysse paigaldatakse EGMid, on Uus-Lõuna-Walesi valitsusel õigus rahalisele hüvitisele igal ajal kuni 30. juunini 2041. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga