Uus keskriikide pokkeriturnee tuleb oktoobris Illinoisi


Koroonaviiruse puhangu tõttu on live-pokkeri võimalusi olnud vähe. Järgmisel kuul saabub aga uus pokkeriturnee, mis pakub mängijatele rohkelt pokkeritegevust ja võimalust heategevuseks tagasi anda. 2.-4. Oktoobrini korraldab Sheraton Suites Chicago Elk Grove kõigi aegade esimest Midway pokkerituuri. Haaramiseks antakse 100 000 dollarit garantiid ja turniir toimib heategevusüritusena, aidates lapsi Illinoisi põhjaosas.

Üksikasjad tuuri kohta

The Midway pokkerituur saab sisseostu 1100 dollarit. Stardilende on kaks, üks toimub 2. oktoobril ja seejärel uuesti 3. lennulrd. Mängijatele antakse 30 000 stardimärki ja 1. päeva tasemed kestavad vaid 30 minutit. 2. päevaks leiavad mängijad, et tasemed liiguvad iga 40 minuti järel.

Päevadel 1A ja 1B lõpetatakse pokkerimäng 20. tasemel. Riputanud mängijad naasevad vildile 2. päeval. See on viimane päev ja võitja kroonitakse. Mängijad saavad uuesti võistlusele astuda, kuid kui mõlemad lennud jäävad, peab mängija võtma suurema stäkki 2. päevale.

Selle tuuri huvitav aspekt on tegevus toimub otseülekandena algusest lõpuni. Enne turniiri algust pakutakse tuuril sularahamänge, et mängijad saaksid varakult kohale jõuda ja mängiksid, kui nad seda otsustavad.

Eelregistreerimine on juba alanud ürituse jaoks. Mängijad saavad külastada Mid-Way Poker Touri saiti ja klõpsata registreerumiseks eelregistreerimise nupul. Osalejate jaoks on vaja riiki vastavalt COVID-19 osariigi eeskirjadele.


illinoisPoker TournamentMid States Poker Tourcharity pokkerLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga