Uus käibemaksuettepanek saab Itaalias noogutuse


Teadaolevalt on Itaalias ja föderaalses saadikutekojas vastu võetud õigusaktid, millega võidakse nõuda, et kõik litsentseeritud spordikihlvedude korraldajad maksaksid käibe pealt täiendava 0,5% käibemaksu, et rahastada programme, mis aitaksid rahval koronaviiruse pandeemia tagajärgedest toibuda.

SBC Newsi teisipäevase raporti kohaselt on vastuoluline kohustus lisatud Itaalia peaministri Giuseppe Conte valitsuse kavandatud taaselustamismäärusesse ja seda rakendatakse järgmise aasta lõpuni igasuguse tulu suhtes, mis saadakse interneti-, jaekaubanduse ja virtuaalsete spordiennustuste korraldamisest .

Järgmine samm:

SBC News teatas, et meede, mille peab endiselt heaks kiitma Vabariigi senat, on lootusrikas, et suudab selle üles tõsta 90 miljonit eurot (99,5 miljonit dollarit) – uue fondi loomiseks, mis aitaks Itaalia spordiklubidel taastuda alates 2004. aastast kehtinud sulgemisest 9. märtsil. Allikas täpsustas, et seadusandjad on algselt nõudnud, et selle kavandatava maksu määraks kehtestataks 0,75%, kuid lõpuks leevenes selle surve all tööstusharu see on kavas täielikult uuesti avada vaid 17 päeva pärast.

Tööstus rahulik:

Moreno Marasco, Direktor La Lega operaatori di Gioco (LOGiCO) kohalike online-kihlvedude korraldajate kaubandusorgan, kritiseeris sellest hoolimata veelgi suuremate maksude kehtestamist tööstusele, kes on registreerinud tulude langus 72% võrreldes aastatagusega viimase kahe kuu jooksul. Ta väitis väidetavalt, et selline koroonaviirusejärgne kohustus oleks “kingitus allilmaleJa kutsus seetõttu seadusandjaid üles kaaluma selle asemel teiste Euroopa rahvaste järgimisttagatud laenuraamistikSpordiklubide jaoks, kes võivad rahaliselt vaeva näha.

Operaatori ülekoormus:

SBC News teatas, et kavandatav tasu lisandub režiimile, mis nõuab juba jaemüügi spordiennustuste korraldajaid maksta 20% brutomängutulumaks nende virtuaalsetele ja veebipõhistele kolleegidele kehtivad analoogsed tollimaksud vastavalt 22% ja 24%. See selgitas, et rahvas on Sistema Gioco Italia ja Giochi Pubblici ühingu kontsessiooniühing (ACadi) kaubandusgrupid reageerisid uudistele, kutsudes seadusandjaid üles kaotada olemasolev maksuraamistik et päästa oma liikmeid hilisemast üleandmisest koguni 30% nende ettevõtmistest.


saadikutekodakäibemaksuvabariik vabariigi coronavirusgiuseppe conterevival decemoreno marascola lega operatori di giocologicosistema gioco italiaassociazione concessionari di giochi pubbliciacadiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga