Uus hasartmängude regulaator Bulgaarias


Bulgaarias ja riikliku maksuameti maksuametil on väidetavalt antud süüdistus riigi hasartmängutööstuse reguleerimises pärast seda, kui föderaalsed seadusandjad võtsid vastu meetme eelmise hasartmängukomisjoni kaotamiseks.

IGamingBusiness.com veebiuudiste domeeni kolmapäevase raporti kohaselt saadeti eelmine regulaator laupäeval laiali pärast paari skandaali, mis oli tõstatanud tõsiseid küsimusi seoses tema võimega tõhusalt ja vastutustundlikult jälgida riigi tekkivat hasartmänguturgu.

Murettekitavad teemad:

iGamingBusiness.com teatas, et hasartmängude riikliku komisjoni esimees, Aleksander Georgiev, astus veebruaris tagasi pärast seda, kui ta arutati kohaliku hasartmängumoguliga seotud uurimise käigus Vassil Božkov, kes juhib Eurofootball spordiennustuste äri. Allikas täpsustas, et see ettevõte on Bulgaaria vanim spordiraamatute firma, kuid tal oli tegevusluba kolmeks kuuks tõmmatud märtsi lõpus seoses väidetega, et ta oli võlgu umbes 182,4 miljonit dollarit tasumata maksusummas.

Domeen teatas, et see nördimus saabus alles mõni nädal pärast järjekordset Božkoviga seotud hasartmänguettevõtet, Riiklik loterii AD, oli sunnitud oma litsentsi tagasi andma. IGamingi saidi taga olev operaator kell 7777.bg oli veelgi väidetavalt veelgi piinlikum ja jättis pankroti äärele, kui spordiraamatute tehnoloogia pakkuja Kambi Group peatas tarnelepingu.

Põhjalik kampaania:

Riigi oma Rahvuslik Assamblee reageeris nendele nördimustele möödudes Arve 054-01-51 ametlikult laiali saata Hasartmängude riiklik komisjon andma oma kohustused üle Riiklik maksuamet, mille eesotsas on Galya Dimitrova. Väidetavalt oli see õigusakt NLiidu vaimusünnitus Aleksander Ivanov, kes on paremtsentristliku partei GERB liige ja on osa püüdlusest Bulgaaria hasartmängumaastikku täielikult ümber kujundada, et muuta see vastutustundlikumaks ja vastutustundlikumaks.

Planeeritud võimalused:

Allikas teatas sellest Valeri Simenov Parempoolsest Rahvuslikust Päästetööstuse erakonnast, mis valitseb Bulgaariat koalitsioonis oma IMRO, GERB ja Volya kaasmaalastega, oli varem edukalt kehtestanud meetme, millega anti riigile kuuluvatele loteriimängudele monopol Spordi totalisaator mure. iGamingBusiness.com selgitas, et sellest tulenevalt sundisid paljud eraettevõtjad endise peaministri asetäitjalt turult välja minema, kes on lisaks sellele teadaolevalt meelsasti sulgedes peaaegu kõik oma riigi teenindussaalid ning lubades vaid vähestel integreeritud kasiinokuurortidel tegutseda mööda riigi rahvusvahelisi piire.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga