Uus avalik pakkumine MGM Resorts Internationalilt


Ameerika kasiinooperaator MGM Resorts International on teatanud, et loodab tuua sisse umbes 750 miljonit dollarit sularaha uue avaliku pakkumise kaudu, mis hõlmab 4,75-protsendilisi kõrgemaid võlakirju, mis peaksid maksma 2028. aastal.

New Yorgi börsil noteeritud ettevõte teatas ametliku neljapäevase pressiteate vahendusel, et käimasolev tehing peaks plaanima sõlmida 13. oktoobril „tingimusel, et täidetakse tavapäraseid sulgemistingimusi“, kusjuures kõik järgnevad tulud on ette nähtud „üldiseks korporatiivseks otstarbeks“, sealhulgas võimalike olemasolevate tehingute refinantseerimiseks. võlad.

Mitmekesine sihtkoht:

MGM Resorts International kuulutas välja, et algselt käivitas selle ujuki, mille märkmeid oli umbes 500 miljonit dollarit kuid on investorite huvi tõttu kiiresti kogumahtu suurendanud ja võib lisaks eraldada puhaskasumi rahastamisekslühiajalised intressi kandvad kontod, väärtpaberid või sarnased investeeringud. ”

Lugege MGM Resorts Internationali avaldust …

“Pakutavad märkmed on ettevõtte üldised tagamata vanemad kohustused, mille on taganud sisuliselt kõik ettevõtte täielikult omatavad siseriiklikud tütarettevõtted, mis tagavad ettevõtte muu kõrgema astme võla ja võrdse makseõiguse kõigi olemasolevate või tulevaste kõrgema vanuse tagatiseta võlgadega ettevõttes ja igas garandis. “

Alliansi saavutus:

Sellega seotud uudistes ja CDC Gaming Reports kasutasid neljapäevases aruandes üksikasjalikult, et Ameerika Ühendriikide BetMGM-i veebipõhine spordiennustusteenus loodab registreerida kolmanda kvartali netotulu kuni 160 miljonit dollarit. Allikas teatas, et see näitaja sisaldus Briti veebikasiino ja spordiennustuse operaatori välja antud värskenduses GVC Holdings, mis haldab iOS-i ja Android-toega rajatist koostöös ettevõttega MGM Resorts International.

Kinnisvara laiendamine:

BetMGM on väidetavalt juba aastal jõudnud mängijatele otseülekandeks New Jersey, Colorado, Lääne-Virginia, Nevada ja Indiana ja ootab käivitamist kogu ülejäänud osariikide kolmikus enne aasta lõppu. Mobiilisõbralik teenus sõlmis hiljuti partnerluslepingud Las Vegas Raiders, Detroiti lõvid ja Denver Broncos . frantsiisid Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) ning loodetavasti loodab see olla kättesaadav kokku 20 sellises jurisdiktsioonis 2021. aasta järeldusega.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga