Uurimisel kuuleb rohkem ettevõtte Crown Resorts Limited ütlusi


Austraalias on Crown Resorts Limitedi kasiinolitsentside sobivuse kohta tehtud ametlikule järelepärimisele teada antud, kuidas ettevõtte suurim aktsionär oli pealtnäha mures väidete pärast, mis potentsiaalsel investoril võisid olla ärisidemeid Macau endise magnati Stanley Ho Hung Suniga.

Ajalehe The Guardian esmaspäevase aruande kohaselt kuulub miljardärist ärimehele James Packerile (pildil) Crown Melbourne’i ja Crown Perthi kinnisvara taga 46% suurune osalus oma sõiduki Consolidated Press Holdings Proprietary Limited kaudu ja eelmisel aastal oli see kõik korras. Hongkongi peakontoriga Melco Resorts and Entertainment Limited on näinud umbes 1,2 miljardi dollari eest 19,9% -lise osa sellest intressist.

Erikontroll:

Väljavaade selle tühistatud kokkuleppe lõpuleviimisele ajendas aga väidetavalt Uus-Lõuna-Walesi mänguregulaatorit alustama ametlikku uurimist, kas selline samm rikub Crown Resorts LimitedCrown Sydney arendamise litsentsimistingimused. The Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguamet oli väidetavalt mures asjaolu pärast, et Hos kahtlustati millel on sidemed organiseeritud kuritegevuse rühmadega ja oli omanud määratlemata osalust Melco Resorts and Entertainment Limited tema kaudu Suur austus piiratud ettevõte.

Kriminaalne korrelatsioon:

Guardian teatas, et Great Respect Limited on nende ettevõtete nimekirjas, kellel on keelatud investeerida Uus-Lõuna-Walesi kasiinodesse väidete tõttu, et mais 98 aasta vanusena lahkunud Ho koos teiste seotud isikutega võib-olla oli pikaajalisi sidemeid kolmkõla organisatsioonidega Macaus. Melco Resorts and Entertainment Limitedit väidetavalt kontrollib väidetavalt Ho poeg, 44-aastane Hongkongi ettevõtja Lawrence Ho Yau Lung, kuigi ajalehel oli vaeva selgitada, et pole ühtegi ettepanekut, et sellel viimasel joonisel oleks nii kahtlaseid seoseid.

Apaatiline suhtumine:

Uute Lõuna-Walesi sõltumatutele tõendite andmisel Likvideerimis- ja mänguamet, Consolidated Press Holdings Proprietary Limitedi finantsdirektor, Michael Johnstonväidetavalt üksikasjalikult, et ta oli eelmise aasta mais Los Angelesse lennanud, et kavandatavat tehingut 53-aastase Packeriga arutada. Täitevametnik selgitas väidetavalt, et oli väljendas soovitatud tehingu suhtes oma rahutust ülemusele, kuid sai hiljem tekstsõnumi, kus oli kiriMike, see on minu elu ja ma hakkan sind tühistama. ‘

Juhtimise halb enesetunne:

Johnston, kes töötab lisaks ettevõtte Crown Resorts Limited direktorina, teatas, et on hiljem helistanud Melbourne’is asuva kasiinoettevõtte tollasele tegevjuhile, John Alexander, et teavitada teda kokkuleppega jätkamise otsusest. Väidetavalt ütles ta uurimisele, et Aleksanderei tundunud uudisega rahul olevatVaatamata väljavaatele, etta oleks oma juhtide tasustamiskavade alusel saanud üsna suurt kasu. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga