Uue Bar-X Pull Tab uuenduse laialdane kasutuselevõtt


Briti veebikasiinomängude arendaja Realistic Games Limited teatas umbes nelja nädala pärast oma uue Bar-X Pull Tabi mängu laialdasest väljaandmisest pärast seda, kui 888Bingo.com andis algselt eksklusiivse kohese võidu tiitli.

Uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud neljapäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema viimane digitaalne edusamm põhineb populaarsel maapealse meelelahutuse kaubamärgil Bar-X, mille auhinnamängud (AWP) on pärit tööstuse stalwart Electrocoin Sales Limitedilt ja pakub ‘kaasakiskuv mängimine pesast inspireeritud funktsioonidega’ ja ‘klassikaline teema, et maksimeerida ristmüügi potentsiaali’.

Läbivaatav esietendus:

Realistlik hiljuti veeretatud Bar-X mänguvahetaja tiitel ka koostöös Londonis asuvaga Elektrocoin müük piiratud ning üksikasjalik, et mõlemad uuendused on nüüd mängijate jaoks saadaval paljudes domeenides, mis hõlmavad meeldimisi VideoSlots.com, PlayJango.com ja 44Aces.com.

Mõnus mäng:

Readingi peakontori arendaja selgitas et uus Riba-X tõmmake vahelehte sisaldab nelja eraldiseisvat kaarti, mida võistlejatel palutakse paljastada hulk võimalikke auhindu mis hõlmavad sularaha väljamakseid ja preemiate uuesti käivitamist, mille väärtus on kuni 2500-kordne nende esialgne panus. Arendaja väitis, et huvilised võivad peale selle varjata hajutatud sümboleid uuesti käivitatav boonusvoor kus on oodata kuni 30 tasuta mängu, millel on maksimaalselt kümnekordne auhind.

Rõõmustatud arendaja:

Realistic Games Limitedi kommertsdirektor Robert Lee kasutas pressiteadet, kinnitades, et tema ettevõte on uhke, et andis välja uue Bar-X Pull Tabi, kuna kindlasti on tegemist mängijate kaasamisega.kes eelistavad kiiret ja lihtsat mängu, millele on lisatud keerdkäik”.

Loe Lee avaldust …

“Kaasates teenindusaegadest inspireeritud mehaanika, on meie kohese võidu mängud tõestanud edendada oma partnerite ristmüügivõimalusi ja Bar-X Pull Tab tõotab tulla hiilgava funktsioonide komplektiga. Nagu meie esimene eksklusiivne lansseerimine 888Bingo.com, Bar-X Pull Tab on meie portfelli oluline täiendus ja ootame huviga jätkuvat kõrget jõudlust, kui see võrgule kättesaadavaks saab. ”


videoslots.comrealistlikud mängudroberobert leeinstant-winamusement with auhinnadawpbar-x mängu changerbar-xbar-x pull tab888bingo.comelectrocoin sales piiratudplayjango.com44aces.comLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga