USA Poker Open jätkub PokerGO Stuudios Las Vegases


USA Poker Open on Las Vegases täies hoos, ARIA-s on juba mitu üritust lõpetatud. Just sel nädalal lõppes Event # 5, No-Limit Hold’em turniir, mille sisseost oli 10 000 dollarit. Kokku teeniti 850 000 dollarit, kusjuures viimased 13 mängijat teenisid palgapäeva. Lõpuks viis Joey Weissman koju esikoha, mis oli proffide esimene võit 2021. aasta elus.

Ürituse üksikasjad

Kui turniir on vähendatud viimasele päevale, hoiab Cary Katz oma kuue konkurendi seas chippi. Weissmanil oli hea žetoonipakk, kuid sama tegi ka mitu teist mängijat, sealhulgas Joe McKeehen ja Adam Hendrix.

Ei läinud kaua, kui mängijad hakkasid käsi suruma ja esimeseks ohvriks sai Vicent Bosca. Ta läks üles Brock Wilsoni vastu ja oli elimineeriti 7-sth koht. Bosca pidas QJ-d ja alistati AQ-ga.

Hoolimata Bosca väljalangemisest langeks Wilson pärast Adam Hendrixiga vastamisi minekut kuuendale kohale. Wilson peaks pärast väljalangemist leppima 51 000 dollariga. Edasi oleks Frank Funaro ja seejärel Cary Katz viiendal ja neljandal kohal.

Kolmekäeline tegevus

Hendrix suutis Funaro ja Katzi välja võtta, et teenida tohutu žetoonipakk. Ta hoiab umbes 70%, kui pokkeriüritus langeb kolmele mängijale. Hendrix, Weissman ja McKeehen võitleks vildist edasi-tagasi, kuni McKeehen otsustas oma viimased suured suured rulood kõik sisse lüüa Q-3 teemantidega. Hendrix helistas K-9 ülikonnaga.

Kaardid ei kukkunud tegelikult kellegi kasuks, nii et Hendrix suudaks käe teenida ja lõi McKeehani kolmandaks. Praegu oleks Hendrixil Weissmaniga heads-up viiest mängumärgist. Tundus, et Weissmanil pole võimalust.

Asjad hakkasid aga kiiresti Weissmani kasuks pöörduma. Ta duubeldas paar korda ja võttis siis chippi juhtimise üle, kui oli käega võitnud AK tasku 8 vastu. Lõpptulemusena näeks Hendrix all-in klubide AJ-ga ja südamega Q-2.

Laud langes kolme südamega 8-5-4-9-3, andes Weissmanile masti ja käsi võitis. Ta kõrvaldaks Hendrixi teiselt kohalt, et saada oma esimene 2021. aasta live-turniiri võit.

Lõpptulemused:

Koht Mängija Auhind
Esiteks Joey Weissman 204 000 dollarit
Teiseks Adam Hendrix 144 500 dollarit
Kolmandaks Joseph McKeehen 102 000 dollarit
Neljandaks Cary Katz 85 000 dollarit
Viiendaks Frank Funaro 68 000 dollarit
Kuues Brock Wilson 51 000 dollarit
Seitsmes Vicent Bosca 42 500 dollarit
Kaheksas Nick Schulman 34 000 dollarit