USA kommertskasiinod teenisid 2019. aastal rohkem kui Aomen ja Filipiinid


American Gaming Association on esitanud oma iga-aastase osariigi aruande, mis näitab, et Ameerika Ühendriikide kaubandusliku kasiinomängude hasartmängutööstus teenis eelmisel aastal 43,6 miljardit dollarit. See oli kindel 3,7% -line kasv alates 2018. aastast. Pärast aruande avaldamist ei saanud analüütikud aidata kaaluda Covid-19 pandeemiat ja seda, kuidas 2020. aasta aruanne oluliselt erineb. Kasiinode hasartmängutööstus mängib olulist rolli paljude riikide ja kogukonna kohalike kogukondade majandusstruktuuris.

Teiste piirkondade edestamine:

Ameerika Ühendriikide kommertskasiinidel läks 2019. aastal üsna hästi, edestades hõlpsalt teisi mängupiirkondi kogu maailmas. Aomen on Aasias suur hasartmängude linn, mille tulud on 3,4% suuremad kui 2019. aastal.

Tulude kogusumma osas teenisid USAd tegelikult rohkem kui Aomen ja Filipiinid kokku 2019. aastal 43,6 miljardit dollarit oli palju rohkem kui 36,6 miljardit dollarit teenitud Aomenis ja 4,3 miljardit dollarit teenitud Filipiinidel.

Sarnaselt USA-ga mõjutavad koroonaviirused nii Filipiine kui ka Aomeni. Ka nemad näevad, et järgmiste aastate kogusummad langevad AGA aruanne kui nad suleti, et proovida surmava viiruse levikut aeglustada.

Aruande olulisemad punktid:

Osariikide osariigi andmetel oli 2019. aasta 5th jooksmine seal, kus USA kaubandusliku hasartmängude tööstus kasvas. Eelmisel aastal aitas majanduskasvule kaasa spordikihlvedude kasutuselevõtt paljudes osariikides.

2019. aastal kasvas 25-st kommertskasiinomänge pakkuvast osariigist 21 tulu aastatagusega võrreldes. Massachusetts nägi kõige suuremat hüpet veidi üle 163% sel ajal kui New Jersey üleval oli 19,5%. Massachusettsi ergutas avatänava avamine Encore Bostoni sadam.

USA kommertsmängutööstus suutis genereerida veidi üle 10 miljardit dollarit makse mis suunati riigile ja kohalikele omavalitsustele. See summa oli 4,1% suurem kui 2018. aastal.

Tegevjuht ja AGA president Bill Miller kommenteerisid raportis, et tulemused näitavad kasiinomängude jätkuvat süvalaiendamist. Ta tõi välja tänase majandusolukorra ja oli raske ette kujutada, et vaid mõni kuu tagasi enne pandeemiat, et 2020. aasta oli kujunemas, on pideva kasvu trend.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga