USA hasartmängutööstus näeb edukat august läbi spordiennustuse


Ameerika Mängude Assotsiatsioon (AGA) on Ameerika Ühendriikide hasartmängutööstuses kokku pannud augusti tulunumbrid, et näidata kasvu juba neljandat kuud järjest. Rahvarohke spordikalendri abil aitab see sektori tõsta suurema tulude koguni. Kokku panustasid mängijad kuu aja jooksul spordiennustuse kaudu 2,1 miljardit dollarit, mis viis tulud 119,4 miljoni dollarini, mis on USA kõigi aegade enimkasumiga kuu.

Veebimängude ja spordiennustuse edendamine

Kogusummat suurendas veebimängude ja spordiennustuse kasv. Veebimängud teenis veidi üle 145 miljoni dollari, mis oli eelmise aastaga võrreldes üle 224%. Spordiennustuse puhul tagastatakse NBA, MLB ja NFL aitas panuseid suurendada.

New Jersey oli juht, kui tegemist oli kihlveokäepidemega, selle kuu 668 miljonit dollarit. Nad teenisid tänavu augustis 127,5% rohkem kui eelmise aasta samal kuul. Nevada oli järjekorras 474,5 miljoni dollari suuruse panusega. Pennsylvania ei jäänud 365 miljoni dollari suuruse käepidemega kaugele maha. Indiana ja Colorado suutsid üle 100 miljoni dollari piiri siristada, nähes panuseid vastavalt 169 miljonit ja 128,6 miljonit dollarit.

AGA pressiesindaja ütles seda üheksa osariiki suutsid augusti kogusummade kaudu näidata jätkuva taastumise märke. Tulude langus võrreldes augustiga vähenes augustis võrreldes juuliga. Kaheksa osariiki suutsid aru anda mängutuludest, mis on eelmise aasta taseme lähedal, kuigi mängupaigad töötavad piiratud võimsusega, kus on vähem mänge ja muid mänge pakkuvaid mugavusi.

Proovin taastuda

Ameerika Ühendriikide mänguoperaatorid üritavad pärast nende mõjutamist taastuda COVID-19. August oli neljas kuu, mil hasartmängutööstuse elavnemine oli valdav ning üleriigiline tulu kasvas juulist üle 5%.

Siiski maismaasektoris viirus mõjutab jätkuvalt ja augustis kõigi toodete, aga ka kanalite brutotulud mängudest langesid peaaegu 20% kuni 3 miljardit dollarit, aasta-aastalt.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga