Universal Music Group kuulutas välja 1,2 miljardi dollari suuruse hotellikasiino Biloxi


Mississippi osariigi Biloxi on üks kolmest esimese muusikapõhise kogemusliku hotellikinnistu rajamise kohast, vastavalt Ameerika ülemaailmse muusikaettevõtte Universal Music Group ja Floridas asuva mõjuinvesteeringute grupi Dakia U-Ventures hiljutisele teatele.

Sarnaseid projekte kavatsetakse käivitada aastal Atlanta, Gruusias ja Orlando, Florida.

Hotelli partner:

Kavandatud 1,2 miljardit dollarit Biloxi hotell UMUSIC Broadwater sisaldab väidetavalt suurt esinemiskohta, 1000-toalist luksushotelli ja kasiinot. Need kaks rühma on teinud koostööd Bostonis asuva ettevõttega hotell ja kuurordifirma, Püramiidi hotelligrupp, hotellide USA-s toimimiseks.

Pyramid Hotel Groupi tegevjuht Warren Fields, kommenteeris …

„Meil on hea meel töötada koos Dakia U-Venturesi ja Universal Music Groupi meeskondadega selle uue kogemusliku külalislahkuse kategooria käivitamisel ja aidata luua omadusi, mis tõeliselt kehastavad nende kogukondade vaimu, mille osaks UMUSIC Hotels on. Jagame visiooni anda fännidele, külalistele ja meie kogukondadele oma klassi parimad kogemused kogu maailmas. “

Muusikakeskne kontseptsioon:

Iga asukoht keerleb igas linnas ainulaadse muusika ümber, „Ammutades inspiratsiooni oma vastavast kohalikust kultuurist ja toimides loovate sõlmpunktidena kogu maailma kogukondades, seisab ametlikus pressiteates.

Dakia U-Ventures LLC esimees, Robert Lavia selgitas …

„Igas sihtkohas on suurepärane lugu, mis ootab lihtsalt kultuuripärandi ja muusika kaudu rääkimist. Selle uue kontseptsiooni kaudu aitame nii inimestel avastada uusi võimalusi oma armastuse muusika ja kunsti suunamiseks kui ka kultuurilise, inspireeriva, loova ja teadliku koostöö kaudu kogu maailmas kogukondade muutumisele kaasa aidata. Ja meil on hea meel teha koostööd Universal Music Groupiga, kes jagab meie nägemust ja kirge kultuuri ja muusika võimsa rolli kohta igas kogukonnas, mida puudutame. “

Ikooniline asukoht:

Associated Pressi teatel saab Biloxi uus toimumiskoht endise koha Broadwateri rannahotell, mis oli Mississippi lahe rannikul olnud kinnisvara üle 60 aasta, kuni uued omanikud sulgesid 2005. aastal 266 aakri suuruse kuurordi ja kasiino vahetult enne orkaani Katrina hävitamist.

Universal Music Enterprises’i president ja tegevjuht Bruce Resnikoff ütles …

“Läbi muusika ainulaadse jõu inspireerida ja ühendada – eriti arvestades UMG-i võrratuid artistide ja siltide nimekirja -, tõstavad UMUSIC Hotels nii esile nende linnade rikkaliku muusika pärandi kui ka pakuvad artistidele uusi võimalusi fännideni jõudmiseks kaasahaaraval, uuendusmeelsel ja autentsel viisil.”

Linnavolikogu noogutab:

Selle aasta juunis turismimaksusoodustus 266 aakri suuruse kinnistu ümberehitamiseks 1,2 miljardi dollari suuruseks kuurordiks, 125 000 ruutjalga kasiinoja meelelahutuskompleksile andis Biloxi linnavolikogu vastavalt linna resolutsioonile rohelise tule. Sel ajal teatati, et projekti loodud käibemaksu protsenti kasutatakse projekti ehituse maksumuse katmiseks, mis hinnanguliselt pakkuda 2,50 ja lisaks täis- ja osalise tööajaga töökohti piirkonda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga