Unistuste linn Manila taasavamine


Unistuste linn Manila valmistub pehmeks taasavamiseks, alustades töötajate testimist COVID-19-ga. Töötajad paigutatakse turvalisuse tagamiseks kohapeal ja mängupõrand kohandatakse ümber sotsiaalse distantseerumise edendamiseks. Mängulaudades piirab kasiino lauasid kolmele mängijale.

Kinnistu omanik, Melco kuurordid ja meelelahutus, teatasid nad, et on juba naasnud tööle naasvatele töötajatele tasuta testimise. Vara taaskäivitamine ootab valitsuse heakskiitu.

Edasi liikuma:

Praegu Unistuste Manila linnas viibivatele töötajatele tehakse antikehade kiirtest. See kehtib ka nende kohta, kes tuuakse sisse mängu- ja hotellindusoperatsioonide jaoks. Mitmed testimiskabiinid asuvad kohapeal ja rajatised on üles seatud tervishoiuministeeriumi nõutud standardite alusel.

Töötajad, kelle testi tulemus on negatiivne, majutatakse nii majutusasutuses kui ka läheduses asuvates hotellides. Transporditeenused tagavad süstikud neile, kes ööbivad hotellides. Kõik töötajad, kes vajavad täiendavaid katseid, peavad karantiini tegema kuni tulemuste esitamiseni.

Asgam.com andmetel…

Unistuste linna Manila operatiivjuht Kevin Benning kommenteeris praegust olukorda, öeldes: “Kolleegide heaolu on meie jaoks esmatähtis mure, seda enam nendel nõrkadel aegadel.”

Uued protokollid:

Lisaks testimisele võtab kasutusele ka Filipiinide kasiino uued tervise- ja ohutusprotokollid. See hõlmab desinfitseerimismatte, termilist läbivaatust, näomaske, mis on kohustuslikud nii külalistele kui ka personalile, ning käsipuhastusvahendeid sissepääsude ja tiheda liiklusega piirkondade juures.

Mänguautomaadid paigutatakse ühe meetri kaugusele restoranidest, mille maksimaalne mahutavus on 50%. Benningu sõnul on unistuste linn pidanud valitsuse kehtestatud juhiste ja tervishoiustandardite järgimiseks nõu nii PAGCORi kui ka tervishoiuministeeriumi ja Parañaque terviseametiga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga