Unibet tutvustab Belgias Gaming1 sisu


Kindred Groupi lipulaevbränd Unibet on sõlminud lepingu online-kasiinode ja spordiennustuste sisuteenuse pakkujaga Gaming1, mis on andnud talle juurdepääsu Belgias asuva ettevõtte tunnustatud portfellist erinevatele slotimängudele ja täringumängudele.

Pärast integratsioonilepingut on mängud Unibeti Belgias ja .com-saitidel aktiivsed, plaanis on need lähitulevikus Rumeenia, Rootsi ja Rumeenia mängijatele kättesaadavaks teha.

Teenetud kiitus:

Hõimlaste kasiino juhataja, David Robertson, kasutas käivitamise kommenteerimiseks hiljutist pressiteadet ja teatas …

„Meil on hea meel teha koostööd GAMING1-ga, mis on mitme kanaliga portfelli turuliider, kes on teeninud väärilisi kiiduväärsusi kogu tööstuses.

“Nende mängude portfell sobib suurepäraselt meie esmaklassilise kliendi pakkumisega ja me ootame pikka ja produktiivset suhet.”

Planeeritud sissekanded:

Vastavalt uudisteatele laiendab see uusim partnerlus Liège’i peakontori pakkuja ülemaailmset haaret veel sissekandeid lähikuudel kavandatud uutele turgudele.

Osa Tulihingeline rühm Portfelli osas opereerib Gaming1 praegu 20-liitriseid võrgumängude kaubamärke, näiteks grupi populaarseimad kaubamärgid Casino777.be ja Circus.be, lisaks tunnustatud partneritele ka Colombias, Peruus, Serbias, Prantsusmaal, Portugalis ja Hispaanias majasisene mängukomplekt.

Samuti kommenteerib koostööd Gaming1 Malta tegevdirektor, Sabri Tekaya, ütles …

“Kindred on üks hasartmängutööstuse suuremaid gruppe ja Unibet on nende lipulaevabränd, nii et meil on hea meel nendega koostööd teha.

“Meie ümbritsevat ettevõttesisest mängude kataloogi naudivad paljud rahvusvahelised mängijad ja oleme kindlad, et Unibeti kliendid Belgias ja mujal tunnevad mängude mängimist tõeliselt rõõmu.”

Digitaalne täringumäng:

Seotud uudistes mainis Gaming1 hiljuti oma uue edu Banca Francesa digitaalne täringumäng. Estoril Sol Digital SA hallatava domeeniga saidil EscOnline.pt lansseeriti klassikalise mängu uus elektrooniline versioon. eksklusiivselt aprillis 2020 ja on juba teadaolevalt saavutanud staatuse kuuluda Portugali turul kõige paremini toimivate mängude hulka.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga