Ülioluline nõusolek William Hilli jaoks


Briti kihlvedude tegija William Hill on väidetavalt valmis suurendama oma niigi suurt kohalolekut Ameerika spordiennustuste turul pärast eile Nevada hasartmängukontrolli juhatusest ühehäälse loa saamist, et liikuda edasi kohaliku rivaali CG Technology plaanitava ostmise juurde.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal kolmapäevase raporti kohaselt sõlmis Londonis noteeritud operaator novembris kokkuleppe, mille kohaselt peab tema William Hilli tütarettevõte ostma Nevada-s asuva ettevõtte avalikustamata summa eest, et võtta üle spordiennustused kuues Las Vegase kasiinos. Väidetavalt loodab behemot saada 27. augustil Nevada Gaming Commissionilt samasugust nõusolekut enne, kui ta ühendab omandamise ettevõtmised oma niigi arvestatavasse võistlus- ja spordiraamatute portfelli, mis hõlmab laiali kogu Hõbeda osariiki.

Märkimisväärne mure:

Ajaleht teatas sellest CG tehnoloogia, mida varem tunti kui Cantori mängimine, alustas tegevust Las Vegases üksteist aastat tagasi ja on nüüd üks linna suurimaid mängijaid. Väidetavalt vastutab ettevõte praegu Las Vegase Cosmopolitanis asuva spordiraamatu eest ning sarnaste ettevõtmiste eest lähedal asuvates Silverton Las Vegases, Palms Casino Resortis ja Tropicana Las Vegases.

Prooviajad:

Siiski teatas ajaleht The Las Vegas Review-Journal, et CG Technology, mis lisaks osutab spordiennustusteenuseid Veneetsia Las Vegases ja selle kinnisvara 3000-toaline tuba Palazzo hotell, on saanud trahvi alates 2014. aastast mitu kõrgetasemelist rikkumist samal ajal kui viimasel ajal on enamiku Ameerika spordialade koronaviiruse põhjustatud kõrvaltegevus tugevasti tabanud.

Kliendi pühendumus:

Joe Asher, William Hill USA, teatasid nad Nevada mängukontrolli juhatus et tema firma kavatseb austada kõiki kavandatud ülevõtmise järgselt CG Technology kirjutatud silmapaistvaid panuseid, ning lisaks soovib ta ettevõtte mobiilirakenduse kasutajad kiiresti oma vastavasse teenusesse üle viia. Väidetavalt teatas tegevjuht, etsee on olnud üsna pikk teeKavandatud tehingu ületamise, kuid selle lõpuleviimine võimaldaks ka tema ettevõttel võtta vastutuse kihlveoplatvorm ja riskijuhtimise nõustamisoperatsioon Bahama Atlantis Paradiisisaare arenduses.

Võimalik edasiliikumine:

Küsimusele, milliseid parandusi kavatseb tema ettevõte CG Technology hallatavate spordiraamatute osas pärast omandamist teha, teatas Asher, et tema meeskond on juba korraldanud „väga eelnevad arutelud paari kinnistugaMis võib viia nende spordikihlvedude salongide moderniseerimiseni või ümberehitamiseni.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga