Üle 60 Sihanoukville’i kasiino suleti või töötajad peatati


Kuna online-mängude keeld Kambodžas jõustub ja COVID-19 on olnud pidev probleem, on Sihanoukville’i kasiinod kas suletud või töötajad peatatud. Allika sõnul Khmeeri ajad on teatanud arvudest, mis näitavad, et piirkonnas on umbes 30 kasiinot täielikult välja lülitanud või töötajad enam ei tööta, samal ajal kui täiendav 33 toimumiskohta raseerib ajutiselt töötajad. Andmed edastas tööministeeriumi ametnik.

Veebimängude keeld põhjustab lainetust

Eelmisel aastal Hun Sen Kambodža peaministerteatas, et valitsus ei väljasta enam võrgumängude jaoks litsentse. Praeguseid litsentse ei pikendata, kui need aeguvad. See muudatus mõjutas Sihanoukville’i toimumiskohti otse, kuna mitmed kasiinod pakkusid võrgumänge.

Vaid kolme aastaga kasvas see piirkond ainult pakkumisest kolm kasiinot 80-le. Selle põhjuseks oli veebitoimingud. Korraga väidetavalt asus Kambodžas koguni 300 000 veebimängutöötajat.

Mõned operaatorid üritavad kolida teistesse piirkondadesse, et saaksid teenuste pakkumist jätkata. Century Entertainment International Holdings teatas hiljuti, et soovivad oma Sihanoukville’i mängulauad Dara Sakorile ümber paigutada ja paigutada nad hotelli kinnisvara alla.

Kasiinode taasavamine

Uudised sulgemisest ja tööhõive langusest tulevad ajal, mil Kambodža hakkab lubama kasiinodel taasavada. Septembri lõpus on sellised omadused nagu NagaWorld ja Star Vegase kuurort ja klubi lubati uuesti tööle asuda.

Tööks heaks kiidetud isikud peavad tagama kinnistute puhtuse ning külaliste ja töötajate suhtlemise sotsiaalsesse suhtesse.


online-mängudKambodžaSihanoukvillecovid-19hõive kaotusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga