Ukraina võtab vastu kasiinode legaliseerimise õigusaktid


Ukraina parlamendiliikmed ja on väidetavalt heaks kiitnud meetme, mis võib varsti näha, et Ida-Euroopa rahvas legaliseerib mitmesuguseid hasartmänge, sealhulgas võrgus ja mobiilseadmete kaudu toimuvat.

IGamingBusiness.com-i raporti kohaselt läbisid 2285-D nime kandvad õigusaktid riigi 424-kohalise ühekojalisest parlamendist häältega 248–95 ja nüüd tuleb need esitada president Volodymyr Zelensky (pildil) nõutavaks kinnitamiseks .

Vastavad üksikasjad:

Maismaal ja paljudes online-kasiinohasartmängudes mängimine on Ukrainas praegu keelatud, kuid 42-aastase presidendi nõusolek legaliseeriks väidetavalt mõlemad, ehkki esimene oleks see lubatud sisetingimustes asuvates hotellides pärast makse tasumist umbes 4,5 miljoni dollari suurune litsentsitasu Kiievis või umbes 2,6 miljonit dollarit mujal asuvate osas. Allikas täpsustas, et lisaks võimaldaks meede iGamingi operaatoritel saada umbes 5-protsendise tollimaksu tasumisel sarnaseid viieaastaseid litsentse 1,1 miljonit dollarit umbes siis, kui kihlvedude maksumus on umbes 2,6 miljonit dollarit.

Mängija ettevaatusabinõud:

Lisaks teatati, et versioon 2285-D, mis pidi valmima enne Zelensky, määrab ka selle, kellele lubatakse omada või hallata maismaa kasiinosid või varustada selliseid asutusi mängudega. Iseenesest ja seadusandlus sisaldab väidetavalt keeldu kõigile, kes elavad „okupeeriv või agressorriik”, Mida peetakse laialt katseks naabruses asuva Venemaa huvide takistamiseks.

Kohustuslikud arutelud:

Kui president kavandatava õigusakti heaks kiidab, peab valitsus seda tegema moodustada selliste ettevõtete üle järelevalvet teostav komisjon ja kehtestada uus seotud maksuseadus. Selle viimase aspekti osas selgitas allikas, et praegu on viis erinevat ettepanekut mis näeks veebimängude operatsioonide lõppkohustust ükskõik kus kõrge 25% hasartmängutulust kuni mõistlikuma 10% -ni.


russiaigaminggrossi mängude tuludkievvolodymyr zelenskyLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga