Ukraina legaliseerib mitmesuguseid hasartmänge


Ukrainas on president Volodymyr Zelensky (pildil) lisanud väidetavalt oma allkirja ühele õigusaktile, et legaliseerida ametlikult mitmesuguseid hasartmänge, sealhulgas neid, mis toimuvad Internetis ja mobiilseadmete kaudu.

Ajalehe Kyiv Post teate kohaselt saadi seaduseelnõu 2285-D nõutav presidendi nõusolek eile pärast seda, kui parlament oli jaanuaris teisel lugemisel läbi teinud ettepaneku ülekaaluka ettepaneku. Väidetavalt tähendab see kinnitust, et riik lubab nüüd kasiinod asuda ülasuurtes hotellides pärast operaatori litsentsitasu maksmist, mis peaks Kiievis asuvate kinnistute korral olema umbes 4,5 miljonit dollarit või mujal asuvate kinnisvara osas umbes 2,6 miljonit dollarit.

Hinnalised eraldised:

Veebiuudiste domeen iGamingBusiness.com kasutas selles küsimuses oma raportit, et täpsustada, et Zelensky sanktsioon on lisaks seadustanud ka interneti hasartmängud, spordiennustused ja teenindusajad viieaastased litsentsid endise jaoks umbes 1,1 miljonit dollarit umbes 860 000 dollarit lisand igale operaatorile, kes soovib pakkuda pokkerimänge. See allikas selgitas, et Ukraina elanikkonnale oma teenuseid pakkuma loodavad kihlvedude tellijad peavad a 2,5 miljonit dollarit litsentsitasu, ehkki kõik need tasud tuleb kolmekordistada kuni 41,6 miljoni elanikuga rahvani käivitab ametliku veebiseiresüsteemi millalgi järgmise 30 kuu jooksul.

Turvameetmed:

iGamingBusiness.com teatas, et õigusaktid ka võimaldab operaatoritel turustada oma tooteid veebis või kolmandate osapoolte, näiteks sidusettevõtete kaudu täpsustades samas, et lennutegevuslube võivad omada ainult Ukrainas registreeritud üksused. See viimane osa Arve 2285-D Väidetavalt arvati ta sinna, et takistada neid võimalikud agressoririigid nagu näiteks naabruses olev Venemaa, et saada esindatud rahva tulevases kasiinos ja iGamingu tööstuses.

Pioneerimängija:

Teadaolevalt on õigusakti esmakordselt kasutusele võetud oktoobris seadke seaduslikuks hasartmängu vanuseks 21 aastat ja võib lõpuks viia aastase maksutuluni kuni 190 miljonit dollarit. iGamingBusiness.com väitis, et eeldatavasti on kohapeal asutatud veebikasiino operaator Parimatch esimeste hulgas, kes taotlesid ühe riigi uusi iGamingi litsentse koos ettevõtte tegevjuhi Sergei Portnoviga, kes on Zelensky avalikult tänanudUkraina hasartmängude legaliseerimise lubaduse täitmise eest”.

Teadaolevalt loe Portnovi avaldust …

President Zelensky on näidanud, et ta on oma sõna mees ja me toetame täielikult tema tegevuskava kohaliku majanduse liberaliseerimiseks. Parimatch on pikka aega väitnud, et õiglase ja reguleeritud kihlveotööstuse arendamine tuleb Ukrainale tõesti kasuks. ”

Maksude viletsus:

Enne maismaa- või iGaming-operatsioonide ametlikku alustamist peavad Ukraina seadusandjad väidetavalt seda tegema läbima asjakohase maksusüsteemi. iGamingBusiness.com teatas, et praegu väidetakse, et riigi poliitikud kaaluvad viis erinevat ettepanekut mis näeks võrguhasartmänguteenuste võimalikku kohustust ükskõik kus kõrge 25% hasartmängutulust kuni mõistlikuma 10% -ni.

Portnovi hääldatakse väidetavalt…

Oleme täielikult pühendunud oma koduturu vallutamisele tarnides toote, mis võib Ukraina inimesi lõbustada. Samuti oleme uhked, et saame nüüd anda oma panuse riigi majandusse ja aidata selle tehnoloogiatööstust kasvatada. Pikas perspektiivis nende soodustuste saavutamiseks on aga vaja õiglasemat maksusüsteemi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga