Ujuvad hundid (video pesa) ettevõttelt Booming Games Limited


Mõni kuus nädalat pärast ShowMasteri videopilu käivitamist on Malta online-kasiinomängude arendaja Booming Games Limited naasnud, et teatada oma uue viisirulli ja 25-palgalise Howling Wolvesi innovatsiooni debüüdist.

Sliema peakorteri uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud kolmapäeval avaldatud ametlikku pressiteadet, kus teatas, et tema uusim mobiilisõbralik videopesa on mõeldud mängijate transportimiseks “sügavale Ameerika põliskeskkonda”, kus neil on väljakutse saada “samadeks” edukas jahimees hundina.

Tähtis sümbol:

Õitsevad mängud piiratud väitis, et hundid onüks tähtsamaid loomiPaljude kultuurides Ameerika põliselanike hõimud kus neid kasutatakse sageli atribuutide „julgust, jõudu ja lojaalsust”. Arendaja kirjeldas ka, et selle keskmise volatiilsusega Ulgivad hundid mäng viib iGamingu huvilised tihedas kontaktis nende ikooniliste olenditega, et saada võimalus koju rullides keerutada auhindu, mille väärtus on kuni 5000 nende käivitatava panuse korral.

Meelelahutavad lisad:

Boomingi tootedirektor Shane Cotter teatas pressiteate vahendusel, et funktsioonirikkale Howling Wolvesi videopesale on kaasas Howling Wilds funktsioon, kus üksteise peale paigutatud metsikud sümbolidmaanduge mängulauale, kuni rullid pöörlevad. ”Ta kuulutas, et kolmerealine mäng pakub lisaks: Alfa-hunt boonus kusmõned potentsiaalselt õitsevad võidud”Oodake kõiki, kellel on õnn koguda samanimelisi ikoone ekraani keskel.

Loe Cotteri avaldust….

“Paarige need funktsioonid uuesti käivitatavate tasuta keerutustega ja olete saanud edu retsepti.”


video slotnative americanshane cotterbooming games limitedshowmasterhowling huntide näitamine wildsalpha huntLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga