Ühendkuningriiki saabuv töötoe skeem


Ühendkuningriigis ja riigikantsler Rishi Sunak (pildil) avalikustas uue programmi, mille eesmärk on ära hoida ulatuslik töökohtade kaotamine pärast riigi hiljutist osalist naasmist koroonaviirusega seotud lukustuse juurde.

Suurbritannia ringhäälinguorganisatsiooni (BBC) aruande kohaselt kuulutati täna varem välja tööhõivekava, mis peaks novembri esimesest päevast alates asendama riigi praeguse furlough programmi. See uus süsteem on väidetavalt välja töötatud nii, et kvalifitseeruvad töötajad saaksid kuue kuu jooksul saada vähemalt 77% oma tavapärasest töötasust vastutasuks selle eest, et nad peavad maksma ainult ühe kolmandiku oma tavapärasest tööajast.

Piinav dilemma:

BBC teatas, et peaaegu kolm miljonit töötajat kogu Euroopas Ühendkuningriik, mis võrdub umbes 12% kogu riigi tööjõust, on koroonaviiruse pandeemia tõttu praegu mingil kujul kodupuhkusel, valitsus tagab praegu, et nad saavad 70% oma tavalisest palgast kuni igakuise ülempiirini. 2187 naela (2786 dollarit). Kuid see panus langeb väidetavalt 60% -ni alates kolmapäevast koos a-ga 1875 naela (2388 dollarit) piir ja see pidi täielikult lõppema novembris.

Piiratud rahustus:

Väidetavalt ütles Sunak BBC-le, et tema Töötoe skeem on osa laiemasttalimajanduse kava“See”toetada ainult elujõulisi töökohti’Erinevalt nendest, mis eksisteerivad ainult seetõttu, et valitsus subsideerib palku. Lisaks väitis konservatiivne poliitik väidetavalt, et uus programm on mõeldud maksma riigikassale 300 miljonit naela (382 miljonit dollarit) iga kuu ja maksab jätkuvalt tööandjatele ajutiselt preemiat töökoha säilitamise eest 1000 naela (1274 dollarit) iga karvase töötajaga, kelle nad kontorisse tagasi toovad.

Väidetavalt ütles Sunak BBC-le …

„Meie majanduspoliitika peamine eesmärk jääb muutumatuks, inimeste töökohtade toetamiseks, kuid viis, kuidas me selle saavutame, peab arenema. Ma ei saa päästa igat ettevõtet ega päästa ka igat töökohta. ”

Lai abikõlblikkus:

BBC teatas, et tööhõivekava on olla avatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele suuremad ettevõtted saavad samuti osaleda, kui nad suudavad tõestada, et nende käive on koroonaviiruse pandeemia ajal langenud. Ringhäälinguorganisatsioon selgitas lisaks, et programm kohustab ettevõtteid maksma oma töötajatele nende tööaegade eest, mille ajal nad töötavad partnerlus valitsusega, et rahuldada hilisemaid puudujääke kuni igakuine ülempiir 697 £ ​​(889 $).

Eelnev lisamine:

Lõpuks teatas Sunak väidetavalt, et ta saab lisaks koroonaviirusest põhjustatud käibemaksumäärade 15% -lise vähendamise pikendamine külalislahkuse ja turismiettevõtete jaoks märtsini ning pikendavad selliste ettevõtete tähtaega valitsuse toetatudTagasi põrkamaKümneks aastaks. 40-aastane väidetavalt täpsustas, et viimast nelja-aastast pikendust rakendatakse lisaks väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes laenasid Koroonaviiruse äritegevuse katkestamise laenukava.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga