Ühendkuningriigi valitsusametnikud võivad rüüstamiskastid hasartmängudeks ümber klassifitseerida


Rüüstatud kastid on pikka aega olnud paljudes riikides vaidlusküsimuseks, kuna paljud valitsused peavad seda elementi hasartmänguna käsitletavaks elemendiks. Suurbritannias kaaluvad riigiametnikud toodete ümberkvalifitseerimist murettekitavalt, et rüüstamiskastid koolitavad lapsi mängima.

Sel nädalal alustab digitaal-, kultuuri-, meedia- ja spordiosakond (DCMS) üleskutset rüüstatud kastide tõendamiseks. Kõne tuleb ajal, mil kasvab mure rüüstamiskastide mehaanika ja selle üle, kuidas nad võiksid julgustada lastel käitumist, mis sarnaneb hasartmängudega.

Mis on rüüstamise karbid?

A rüüstata kast on element a-s videomäng mis võimaldab mängijatel osta mängusiseseid hüvesid. See võib sisaldada seadmeid ja tähemärke. Seal on tundmatu element, kuna mängijad ei tea, mida rüüstamise kast sisaldab.

Videomängude puhul on hinnanguliselt rüüstamiskaste sisse toodud 23 miljardit naela igal aastal. The Guardiani andmetel see arv kasvab. Kui Suurbritannia ministrid otsustavad selle võimaluse ümber klassifitseerida, mõjutaks see märkimisväärselt videomängude arendajaid. Nad peaksid mõned tiitlid uuesti looma alla 18 rahvahulga või tõmmake rüüstatud kasti sisu tõttu mõni pealkiri.

Rüüstamiskastidel on juhuslik element, kuid hasartmänge käsitlevad õigusaktid neid ei hõlma. Niisiis, hasartmängude komisjon neid ei reguleeri. Selle põhjuseks on asjaolu, et üksustel, mida mängijad võidavad, ei loeta rahalist väärtust.

Aastal 2019 DCMS viis läbi rüüstatahvlite uurimistööd. DCMSi valitud komisjoni esimees Damian Collins teatas toona, et Suurbritannia tuleks nõuda videomängude pikaajalise mõjuga seotud sõltumatute uuringute rahastamist ja seejärel kogutud andmete kasutamist nende kaitsmiseks, kes võivad hasartmängusõltuvusest sõltuvusse jääda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga