Ühendkuningriigi hasartmängude arv väheneb COVID-19 mõju tõttu


COVID-19 pandeemia on mõjutanud Ühendkuningriigi hasartmängutööstust, kuna see mõjutab peaaegu kõiki hasartmängutööstusi kogu maailmas. Suurbritannia hasartmängukomisjon avaldas hiljuti andmed, et näidata, kuidas pandeemia on mõjutanud Suurbritannia mängijate hasartmängukäitumist. Andmed hõlmavad ajavahemikku märtsist augustini, mil pandeemia esmakordselt võimule jõudis, ja käsitlevad nii veebi- kui ka maismaal toimuvaid hasartmänge.

Leiud

Hasartmängukomisjon uuris kihlvedusid nii veebisektoris kui ka Suurbritannia kõrgetel tänavatel asuvatelt litsentseeritud kihlveokorraldajatelt. Täiendavaid andmeid esitasid tarbijauuringud. Augusti kohta näitavad viimased andmed, et veebiturg nägi panuste arvu väheneb 2%. Reaalsündmuste kihlvedude puhul oli protsent palju suurem, kusjuures a vähenemine 12%.

Languse põhjuseks võis olla mitu tegurit. Sel ajal oli Inglismaa kõrgliiga pausil. Samuti oli puhkuseperiood, lisaks vabastati piirangud seoses omaalgatuslike kulutustega. Veebipõhiste mänguautomaatide jaoks seansid, mis olid üle tunni vähenes 7%. Keskmiselt logivad mängijad sisse slotimängude nautimiseks umbes 21 minutit.

Klientidega suhtlemise osas oli nende arv tõusuteel, kasvades 11%. GGY peatänavate kihlvedude jaoks püsib ühtlases tempos. Panuseid ja keerutusi kokku aga on langes umbes 2% juulikuust.

Jätkuv jälgimine

Tööstuse tagamiseks jätkab komisjon COVID-19 ja sellega seotud riskide jälgimist jääb tarbijatele ohutuks. Komisjonil on kavas pidevalt hinnata programmi mõju tugevdatud juhendamine ettevõtjatele ning koguda andmeid ja avaldada neid üldsuse ja ettevõtjate teavitamiseks.

Samuti on komisjonil kavas tööstust toetada, kui maismaal asuvad rajatised hakkavad avanema, ning võtab täiendavaid meetmeid tarbijate kaitsmiseks, kui on tõendeid lisariskide olemasolu kohta.


online-hasartmängud võrguautomaatide teenindusajad ühinenud kuningriikLitsentseeritud kihlveooperaatoridcovid-19guidanceLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga