Turniir nr 81 lõpetatakse GSPokeris WSOP Online-sarja jaoks


GSPokeri kaudu toimuv WSOP Online-seeria on näiliselt lõputu. Sari algas tagasi juuli keskel ja on endiselt tugev, kuigi see on lõpusirgel. Viimati lõpetatud üritus on # 81, People’s Choice Event (Spin the Wheel). Sellel üritusel pakuti kokku peaaegu 2 miljonit dollarit auhinnaraha ja 1925 mängijat otsustasid võistelda. Lõpuks teenis esikoha Nicolo Molinelli, kes võitis võidu eest 243 415 dollarit koos 100 000 dollariga

Huvitav formaat

Interneti-pokkeri ürituse formaat oli huvitav, mängijatele kindlasti midagi muud nautida. Turniiril ei olnud eelseadistatud vormingut, kuid selle abil määrati mängu edenemine auhinnaratta abil. Üritus lõppes lõpuks a 6-käeline No Limit Hold’em Bounty ja oli a 1050 dollari suurune sisseost.

Suured profid olid tegevuses, sealhulgas GGPokeri suursaadik Daniel Negreanu. Professionaal ei suutnud edasi liikuda ja ta langes enne viimaste etappide algust. Kui finaallaud oli üheksa mängijaga kaetud, lahkusid varakult mõned mängijad, sealhulgas esimesena Michelle Shah, kellele järgnesid Pavel Plesuv ja Lucas Hafner.

Lõpuks kitsendatakse tabelit ainult Molinelli ja Kyle Menard. Mõlemad hertsogisid seda üle tunni, enne kui võitja nimetati.

Pea ringi üles

Molinellil oleks suurem žetoonipakk, kuna Menard oli lühike stäkk, mis läks heads-up mängu. Kuigi ta oli maas, ei andnud Menard alla. Ta võitles tagasi ja purustas isegi žetoonipakki, kuid Molinelli tuli tagasi enne viimast kätt.

Lõpuks võitis Molinelli K-8 kui see võitis A-Q tema konkurendi oma.

Lõpptulemused:

Koht Mängija Auhind
Esiteks Nicolo Molinelli 243 415 dollarit
Teiseks Kyle Menard 128 417 dollarit
Kolmandaks Lukas Hafner 98 899 dollarit
Neljandaks Longyun Li 66 875 dollarit
Viiendaks Sami Kelopuro 47 821 dollarit
Kuues Aleksandr Grištšuk 30 898 dollarit
Seitsmes Itai Drory 31 303 dollarit
Kaheksas Pavel Plesuv 31 078 dollarit
Üheksas Michelle Shah 24 920 dollaritLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga