Turism ja tulud Macaus suurenevad


Majanduses taastub Macau. Aprilli kogusummade kohta on esitatud uued aruanded, mis näitavad, et piirkond teenis aprillis brutomängutulu 8,4 miljardit MOP dollarit. See võrdub 1,05 miljardi dollariga USA dollarites. See oli märtsi töötasuga võrreldes 1,1% suurem. Mängude kontrollimise ja koordineerimise büroo esitas üksikasjad 1. mail.

Kasvu üksikasjad

Aprillikuu brutomängutulud kasvasid küll kuude lõikes, kuid olid siiski madalamad kui pandeemiaeelsed 2019. aasta aprilli koguproduktid. Piirkonna aprillitulu oli kõrgeim alates eelmise aasta jaanuarist. Kasv on oluline märk sellest, et taastumisprotsess on edukalt kulgenud.

Siiani on 2021. aastal Macau teeninud 32,0 miljardit dollarit (4,0 miljardit dollarit) mängude brutotulu. Võrreldes 2020. aastaga on see kasv 2,6%. Tulude kasv tuleb varsti pärast seda, kui kohalik turismiamet esitas turistide arvu. 16. aprillil oli piirkonnas 15 kuu jooksul suurim päevane külastajate arv. Lihtsalt reisis üle 34 000 inimese sel päeval Macausse.

Külastajate koguarv katkestab varasema kõrgeima summa kokku 26. märtsist 32 647-st. Tundub, et külastajate kogusummad tõusevad ülespoole, mis on hea märk sellest, et külastajad hakkavad rohkem reisima ja Macau on taas peamine sihtkoht. Lootus on, et numbrid kasvavad aasta edasi liikudes.

Eeldatav talgupäeva tõus

Aprilli lõpus teatas Aomeni valitsuse turismibüroo asedirektor, et eeldatavasti suureneb talgupäeval turistide arv. Cheng Wai Tong ütles, et uusim broneeringuinfo Macaus näitas, et seda on palju hotellid on tõusuteel reservatsioonides.

Eeldatakse, et 1. mai tulemus on Macau jaoks pandeemia algusest alates parim. Turisminumbritest rääkides ütles Cheng, et talgupäeva ajakava külastajate päevamaht peaks alates aprillist tõusma üle kõrgemate kogusummade, surudes 34 000 marka.

Digitaalse valuuta tutvustus

Kuigi turismitase tõusebHiina valitsus on hõivatud kohtuprotsessiga, mis hõlmab digitaalse jüaani valuutat. Finantsreeglid muutuvad, et lubada Macau kasiinodes kasutada plokiahelaga töötavat valuutat. Hiina Rahvapank kontrollib valuutat, mis võimaldab valitsusel jälgida, kuhu valuuta läheb.

Ametnikud arvavad, et digitaalne valuuta hõlbustab kliendikogemust ja võimaldab kinnisvaral vähendada oma sularaha Hongkongi dollariteks vahetamise kulusid.