Tulevane valuutavahetus Macau jaoks


Väidetavalt võib massiline ja erakordne massitegevus Macau 39 kasiinos olla kasulik, kui enklaav peaks kunagi otsustama võtta kasutusele digitaalse versiooni jüaani valuutast, mida praegu Hiina valitsus propageerib.

GGRAsia aruande kohaselt arvavad seda rahvusvahelise maaklerfirma Sanford C Bernstein Limited analüütikud, kuna enklaavis asuvad mandri kasiino patroonid on praegu kohustatud kasutama piiriüleseid rahaülekandejaamu, et vahetada oma Hiina sularaha valitud valuuta vastu Macaus Hongkongi dollar.

Tavaline mugavus:

Tianjiao Yu ja Vitali Umansky väidetavalt kasutas oma uurimismärkust, et digitaalse jüaani vääringu kasutuselevõtt Norra hasartmängude korrustel Macau aitaks tõenäoliselt ka kohalikke õiguskaitseametnikke aastal laenuhangete vähendamine, maa-alused pangad ja kõik muud litsentseerimata rahavahetuse vormid, mis on pikka aega kimbutanud piirkondi linna paljudes kasiinodes ja nende ümbruses.

Väidetavalt lugesite Yu ja Umansky märkust…

“Digitaalne jüaan oleks lubada suuremat [Chinese] valitsuse kontroll ja kontroll rahavoogude üle. See võimaldaks ka hõlpsamat rahaülekannet ja välistaks vajaduse kasutada selliseid vahendajaid nagu purgid, maa-alused pangad või pandimajad. Raha liikumise lihtsuse tõttu võiksid sellest kindlasti kasu olla mass- ja esmaklassilised mängud. ”

Piiramise puudus:

Siiski Sanford C Bernstein Limited väidetavalt teatas paar, etsee võib avaldada negatiivset mõju kasiinodele“Kas Hiina ametnikud peaksid kunagi otsustama kehtestada digitaalsele valuutale igapäevased väljamaksepiirangud. Nad väitsid väidetavalt, et selline samm võib veelgi suurendada ebaseaduslike rahavahetusoperatsioonide arvu, mida Macau on tõsiselt üritanud kõrvaldada “alates 2015. aastast. “

Junket jinx:

Allikas täpsustas, et digitaalse valuuta kasutuselevõtt Macau kasiinodes võib lisaks osutuda hädaks linna paljudele junketioperaatoritele, kes on pika käepidemega rahaülekanded kõrge profiiliga mängijatele krediidi andmise kaudu samal ajal kogu võlgade sissenõudmisega seotud toimingud.

Laiendatud ootus:

Sellest hoolimata kuulutasid Yu ja Umansky väidetavalt, et oodatudrahvusvahelistumine“Hiina jüaani valuutast”võiks tõenäosuse suurendamiseks palju ära teha“sellest saab”tavavaluuta Macaus“kuigi selle digitaalne kasutuselevõtt kasiinodes oleks”pikk protsess. “

Kuuldavasti oli Yu ja Umansky märkuses kirjas …

Lõpuks on digitaalsed tehingud normiks ja sularaha, nagu me teame, on see ajalooline reliikvia. Aga see on evolutsiooniline areng, mis võtab tõenäoliselt palju aastaid. ”