Tulemas on Twin River Worldwide Holdings Incorporated’i kaubamärgi muutmine


Bally’s Atlantic City ja Ameerika kasiinooperaatori Twin River Worldwide Holdings Incorporated 25 miljoni dollari suuruse ostu lõpuleviimine on raskustes väidetavalt muutma oma ettevõtte identiteeti, et see kajastaks rohkem oma viimast omandamist.

New York Posti ajalehe esmaspäevase aruande kohaselt on Providence’i peakontoriga ettevõte kokku leppinud 20 miljoni dollari suuruses tehingus, mille kohaselt omandab ta hiljuti laienenud ettevõtte Caesars Entertainment Incorporated ülemaailmsed õigused Bally nimele.

Identiteedi muutmine:

Ajaleht teatas, et kokkuleppe paljastas Soo Kim, Ameerika hiiglasliku riskifondi esimees Standardne kindral, millel on 39% osalus Twin River Worldwide Holdings Incorporated’is ja mis peaks hiljem kaasama New Yorgi börsil noteeritud operaatori ettevõtte identiteedi muutmine samuti iga selle üksteist kasiinot kuues Ameerika osariigis.

Potentsiaalsed plaanid:

Kuigi leping ei nõua Caesars Entertainment Incorporated oma Bally Las Vegase vara praeguse nime muutmiseks ütles Kim väidetavalt New York Postile Twin River Worldwide Holdings Incorporated lisaks eeldab ta nüüd Põhja-Ameerikale suunatud spordiennustusteenuse käivitamise järel selle märgise sümbolit.

Kim teatas väidetavalt…

“See on meie jaoks võimalus taaselustada kaubamärk, mis on Ameerika mängude sünonüüm. Me hindame, et Caesars Entertainment Incorporated annab meile võimaluse kasutada brändi, mida see tegelikult ei kasutanud. ”

Ostuhullus:

Twin River Worldwide Holdings Incorporated on hiljuti olnud ostureisil, olles kokku leppinud eraldi tehingutes, mille kohaselt võttis see üle 1251 toaga Bally’s Atlantic City. Eldorado Resorts Incorporated‘s Lady Luck kasiino ja hotell Vicksburg, Capri saare kasiino Kansas City, Eldorado kuurordi kasiino Shreveport ja Montbleu kuurordi kasiino ja Tahoe järv. Ettevõte vastutab väidetavalt ka hobuste võistluskoha eest 13 lubatud off-track kihlvedude litsentsi Colorado osariigis ja leppisid eelmisel kuul kokku 120 miljoni dollari maksmises, et omandada Jumerase kasiino ja hotell Delaware North Companies Gaming and Entertainment Incorporatedilt.


bally’s atlantic citybally’seldorado kuurordid inkorporeeritud jumers kasiino ja hotelbally’s las vegastwini jõgi kogu maailmasLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga