Tšehhi Vabariik kuulutab välja uue hasartmängude välistamise programmi


Tšehhi Vabariigi rahandusministeerium teatas sel nädalal uue välistamisregistri käivitamisest. Uus register võimaldab mängijatel blokeerida ennast hasartmänguteenustest, kui nad asuvad riigis ja soovivad seda teha. Registri pilootskeem algab täna ja mängijad saavad registreeruda kohe, kui see otseülekanne algab. Väljaarvamine hõlmab maismaal asuvaid ja võrguhasartmänge.

Programmi üksikasjad

Riigis litsentseeritud operaatorid peavad programmiga liituma ja alustama juurdepääsu blokeerimist kohe, kui pilootosa lõpeb 20. detsembril. Operaatorid peavad kinnitama, et hasartmängudele juurdepääsu sooviv mängija on registreerunud registris. Kui mängija on registris, peaks ta seda tegema ei tohi registreeruda ega mängida.

Mängijad saavad programmi registreeruda vabatahtlikult või neid saab registrisse lisada, kui neid ravitakse hasartmänguprobleem. Kolmas isik saab registreerida isiku, kui ta saab hasartmängu probleemset ravi, on kuulutanud välja pankroti või saab riigilt heaolu.

Tšehhi rahandusminister Alena Schillerová kommenteeris uut registrit, öeldes, et hüvitistena makstud raha pole enam võimalik mänguautomaatides kasutada. Uue programmi käivitamine välistab patoloogiliste mängurite ja haavatavate rühmade karmide hasartmängude kiusatamise.

Jätkati tööd hasartmängude probleemidega

Uus register on kolmeastmelise protsessi teine ​​samm, mida Tšehhi Vabariik kasutab võtma vastu hasartmänge. Juunis käivitati hasartmängude infosüsteemi analüütiline moodul. See uus süsteem kogub mänguettevõtjate kaudu mängu- ja finantsteavet ning kasutab seda teavet hasartmänguturu regulatiivse strateegia toetamiseks.

Protsessi kolmanda faasiga Rahandusministeerium töötab koos avaliku halduse rühmadega siseprotokollide väljatöötamiseks hasartmängudega seotud probleemide lahendamiseks tulevikus.


online-hasartmängudTšehhi Vabariik rahandusministeerium välistamine registerland-põhised hasartmängudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga