True Labs kuulutas välja uue slotimängu Day & Night


Day & Night on True Labsi välja antud ainulaadne pealkiri, mis järgib jumaluse Ra ja Basteti vahelist igavest vaidlust. Lõputu konflikt nende kahe vahel kajastub 4 × 6 ruudustikus, kus on palju funktsioone, mis on valmis pakkuma põnevat mängukogemust. Selle pesa RTP on kõrge – 96,38%, see on HTML5-s saadaval nii esmaklassiliseks mobiilimänguks kui ka lauaarvuti lõbustamiseks.

Päeva ja öö üksikasjad:

leegitsev Ra ja raevukas Bastet valitsevad vaidluses päev ja öö. Kui Ra-vadi on arvuliselt rohkem kui Bastet-metsikuid, võtab üle Päeva pool. Kui Basteti metsikuid on rohkem, siis Öö võtab üle. Kui jumalusel on kõik kuus rulli, pakub see 10 täiendavat keerutust. Päevane ketramine annab 1–24 metsikut. Öised keerutused muudavad metsikud rullidel kleepuvaks.

Selle pilt True Labs mäng on tõeliselt ilus. Mängu laadimisel leiate, et ruudustik on jagatud värviga. Vasak külg on kollane nagu tuli ja sellel on Ra oma kuulsuses. Parempoolsel küljel on teil helesinises bastetis Bastet, kes on valmis rullid üle võtma.

True Labsi CBDO Vassili Polünov kommenteeris uut mängu, öeldes: “Meie esimene mäng, mis on inspireeritud klassikalisest proovitükist, tundub mulle lihtsalt täiuslik. Koos päeva- ja öörullide suurepärase ideega tekitab see pesa tänu hämmastavalt hästi detailsetele visuaalidele ja helidele ning ka väga paljutõotavale matemaatikakeskkonnale palju emotsioone. ”

YG magistriprogrammiga liitumine:

Online-hasartmängude pakkuja True Lab on olnud hõivatud nii uue sisu loomisega kui ka liitumisega Yggdrasil Gaming YG Masters programmiga. Nüüd on programmis osa True Labsil juurdepääs GATI tehnoloogia kui selle turuliides.

Koos sisuarenduse tööriistakomplekt, saavad stuudiod nagu True Labs mängude arendamiseks ja levitamiseks kogu maailmas kasutada ühte standardiseeritud liidest. YG Mastersi partnerid saavad seda tehnoloogiat kasutada sisu hankimiseks, loomiseks ja levitamiseks, mis aitab ettevõtetel kiirendada nende globaalset haaret.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga