Tropicana Las Vegase potentsiaalne müük


Vähem kui neli kuud pärast Tropicana Las Vegase ja Ameerika kasiinoettevõtte Gaming and Leisure Properties Incorporated ostmist kavatsetakse nüüd panna ajalooline Las Vegase riba saal müüki.

Vastavalt ajalehe Las Vegas Review-Journal ja Nevada lõunaosa ringhäälinguorganisatsiooni KSNV-TV andmetele müüs Penn National Gaming Incorporated aprilli lõpus 1470-toalise kinnisvara Gaming and Leisure Properties Incorporated-le, enne kui rentis selle tagasi 307,5-dollarise summaga. miljon tehingut. Väidetavalt viidi see kokkulepe lõpule isegi siis, kui Las Vegas oli enam kui kuu aega peaaegu 12-nädalase koroonaviiruse põhjustatud seiskamise jaoks, mis nägi kord turistide poolt lämmatatud linna muutumas virtuaalseks kummituslinnaks.

Otsuste arutelud:

KSNV-TV teatas, et mängu- ja vaba aja omadused on loodud kinnisvarainvesteeringute usaldusfond (REIT) lahkus 2013. aastal Penn National Gamingult ja ei pea veel kindlalt küsima 35 aakri suuruse Tropicana Las Vegase hinnaga. Väidetavalt on 63-aastane vara tekkinud tema enda koronaviirusega seotud unest 1. septembril hoolimata uue omaniku plaanide sõnastamisest kas leida mõni teine ​​üürnik või pidada läbirääkimisi otsemüügi üle.

Amortisatsiooni puudujääk:

Viidatud Las Vegase ajakirjas Review Michael Parks ärikinnisvarateenuste firmalt CBRE Group asutatud kui kuulutades, et Las Vegase kinnisvara on praegu väärt „vähemaltMida see viis aastat tagasi kaubitses, mis oli 360 miljonit dollarit, samal ajal kui Penn National Gaming Incorporated võib eeldada, et saab osa puhaskasumist kui müük lepitakse kokku kahe aasta jooksul.

Tulus afäär:

Tšaad Beynon finantsteenuste firmalt Macquarie Group Limited väidetavalt ajalehele öelnud, et tõenäoliselt on palju kasiinooperaatoreid huvitatud Tropicana Las Vegase ostmisest tõenäoliselt küsitava hinnaga, mis tõenäoliselt kehtestatakse vahemikus 400–700 miljonit dollarit.

Väidetavalt rääkis Beynon Las Vegase ajakirjale …

“Alati on tunne, et oleme põhjas ja see on maailma lõpp, see on tavaliselt siis, kui ostjad välja tulevad ja vähemalt pidage vestlusi mõne sellise vara valdajatega. ”

Varasemad väljendid:

Jay Snowden, Penn National Gaming Incorporated president ja tegevjuht, kasutas aprilli keskel arhiivi, et täpsustada, et tema ettevõte on saanud „soovimatu huvi”Ostesäärmiselt väärtuslikTropicana Las Vegas, kuid et ta tegeles muul viisil parimate viiside leidmisega, et leevendada koronaviiruse põhjustatud sulgemisest põhjustatud äritegevuse aeglustumist.

Teadaolevalt selgitas Snowden…

“Saime kaks päeva tagasi veel ühe kõne, et võisime osa või kõiki sealseid maavaldusi omandada, nii et see on väga aktiivne. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga