Troonide mängu Slots kasiino debüteerib Westerose draakonites


Ameerika seltskonnamängude arendaja Zynga Incorporated teatas, et tähistab oma mobiiltelefonisõbraliku Game of Thrones Slots Casino tiitli esimest sünnipäeva, kaasates uue funktsiooni Dragons of Westeros.

San Francisco peakontoris asuv ettevõte kasutas European Gaming Media and Events avaldatud kolmapäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et viie rullise videopesa värske uuendus on inspireeritud ringhäälinguorganisatsiooni HBO populaarsest teleseriaalist Game of Thrones ja paneb üles “ kõige võimsam metsaline mängust “kätesse”.

Munaraku võimalus:

Zynga Inkorporeeritud üksikasjalikult, et Westerose draakonid ettemakse annab virtuaalse muna kõigile, kes neid valdavad 20. tase et nad saaksid hiljem omaenda tiivulist olendit turgutada ja kooruda. Arendaja selgitas, et mänguautomaatide mängijad saavad teenida kaDraakoni toimingudOsaledes külalistel ja üritustel, et süüdata muna all tulekahju ja muuta nende estragon kiiremaks.

Viljelusvõime:

Pärast sündi kuulutas uuendaja, et konkurendid saavad oma vastsündinud draakoni nimetada ja toita, et sellest kasvada äge tulest hingav metsaline mis pakuvad mängusiseseid eeliseid nagu uuesti keerutused ja tunni boonuste kordistajad. Ta väitis seda Troonide mänguautomaatide kasiino aficionados võivad lisaks kiirendada oma olendi küpsust, kogudes edasisi lohetegevusi või täites ülesandeid ja kaardikogusid.

Suurenev saak:

Bernard Kim, Zynga Incorporatedi kirjastamise president, kasutas pressiteadet, kuulutades, et need kasvavad draakonidmuutub nähtavalt alates koorumisest kuni noor- ja aja jooksul kuni müütilise metsaliseni välja ning tutvustada nende omanikele aina suurenev eeliste ja hüvede valik.

Loe Kim avaldust …

“Draakonite visuaalne, dramaatiline ja laastav mõju Westerose maailmale oli sarja üks põnevamaid, räägitumaid ja armastatumaid külgi. Draakonite juurutamisega Mängijad saavad nüüd kogeda nende legendaarsete metsaliste tugevust, lojaalsust ja tulekahju ja oleme uhked, et toome oma mängijateni jätkuvalt sarja ikoonilisi puutetundlikke punkte. ”

Meelelahutus:

Zynga Incorporated kinnitas, et tema Game of Thrones Slots kasiino on loodud selleks, et sukeldada mängijad täielikult eeposdraama, arreteerida dialoogi, ikoonilisi tegelasi ja seeria muusikalisi teemasid edasi juhtida HBO. Arendaja otsustas, et videopesa sisaldab programmi tähemärke, näiteks Jon Snow ja Tyrion Lannister ja ‘on infundeeritud Westerose tule- ja jääõhkkond ja selle kõige uhkemad elanikud ”.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga