Triple Cherry vabastab uue mänguautomaadi Joker’s Kingdom


Triple Cherry on välja lasknud uhiuue veebimängu pealkirjaga Joker’s Kingdom, millel on klassikaline 1 × 3 ruudustik, kus on palju võimalusi võita. Liituge väikese naljamehega, kuna ta aitab mängijatel rullide keerutamisel kuninglikus teatris peidetud auhindu teenida. Mäng pakub võidukombinatsioone vasakult paremale sõltuvalt sümboli tüübist ja kombinatsioonis leiduvast koguarvust. Leidke metsikuid kohti ja jälgige, kuidas kombinatsioonid sümbolite asendamisega kasvavad!

Mängu üksikasjad:

Rullidel leiavad mängijad klassikalisi 7 ikooni ning kirsse, arbuusi ja mustikaid. Iga sümbol maksab kolme tüüpi mängu eest. Rullides olev joker on värvuselt sinine ja lilla, toimides a ulukikas. Jokker asendab võidukombinatsiooni loomiseks muid sümboleid.

Uue mängu ainulaadne külg on see, et mängides edenete aarde otsingul. Teie otsimisel võti annab teile juurdepääsu minimängule. rulett korrutab teie panuse praeguse keerutuse kohta, samal ajal kui jokkeri müts pakub spetsiaalse keerutuse, blokeerides ühe või kaks veergu. lisapilet pakub mängijatele lisajada. Pärast iga respirti teenite lisa keerutuse, kui mängu mask muutub roheliseks.

SekaBet.com-ile tulevad kolmekordsed kirsimängud:

Koos selle uhiuue pealkirja väljaandmisega sõlmis Triple Cherry hiljuti ka lepingu SekaBet.com-iga. Arendaja videolõigud antakse nüüd võrgumängude domeenile, eeldusel, et mängijatel on juurdepääs nende kvaliteetsete mängude pealkirjadele.

Mängud, millele SekaBetil nüüd juurdepääs on, hõlmavad Carnaval do Rio, Monsters Fear Bullets ja Starfall Mission. Veebimängude pakkujaga sõlmitud leping on Triple Cherry jaoks üks mitmetest, sealhulgas leping BetConstruct, BigBola.com ja BetMotion.com-ga.


online-mänguautomaadi pesa gametriple cherryjokeri kuningriigi klassika pesaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga