Triple Cherry teenindusajad said Emera Play vahendusel otseülekandeks


Pärast hiljuti oma kiiresti kasvava mängude portfelli lisamist on kasiinotarkvara arendaja Triple Cherry sõlminud tarnelepingu Hispaania agregaatori Emara Playga, suurendades veelgi oma kohalolekut Hispaanias.

Strateegilises lepingus nähakse ette, et arendaja videolõikude sisu integreeritakse koondajaplatvormi, mis teeb Emara Play ulatusliku klientide võrku jõudmise kiireks ja lihtsaks.

Kasvav turuosa:

Lisaks tugevneb uus liit Kolmekordne kirssKohalolu Hispaania turul ja võimaldab seda hargneda muudele reguleeritud turgudele nimelt Malta ja Suurbritannia, kuna neis riikides tegutseb suur osa Emara klientidest.

Emara Play režissöör Daniel Rubio, kommenteeris uut koostööd, öeldes:

„Alates esimesest hetkest, kui kontrollisime Triple Cherries toodet, nägime sellel potentsiaali. Nad on värske ja uuenduslik ettevõte ning meie operaatorite võrk suurendab nende kasumit lisades Triple Cherry teenindusajad. Meie strateegia on keskendunud kohalikele pakkujatele ja klientidele kvaliteetsetele toodetele. ”

Kvaliteetne pakkumine:

Hispaania ajakirjanik saab lepingust kasu, kui tema käsutuses on hoolikalt valminud ja kvaliteetne toode, mis ühendab endas kõrgetasemelise matemaatika ning atraktiivse kunsti ja muusika.

Omalt poolt kolmekordne Cherry tegevjuht Juan Antonio Galindo lisatud…

„Oleme selle koostöö üle väga põnevil. Emara näidend pakub meile palju võimalusi, et pääseda uutele klientidele juurde väga kiiresti ja soodsatel tingimustel. Usume, et see on pika ja eduka suhte algus koos. ”

Kirss biz:

Valencia peakorteri arendajal on tagas sarnast tehinguid viimase paari kuu jooksul, olles hiljuti kokku leppinud integreerimises online-kihlvedude saidi SekaBet, iGaming tehnoloogialahenduste ettevõtte BetConstruct ja Betmotioniga! ja BigBola veebikasiinod.

Ja nagu mainitud, käivitas Triple Cherry hiljuti ka oma uue videopesa Joker’s Kingdom. Klassikaline 1 × 3 pesa sisaldab põnevaid funktsioone, nagu The Extra Ticket, Joker’s Hat ja Key. Kõik need preemiakaubad pakuvad lisavõimaluse suurte võitude saamiseks!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga