Triple Cherry live koos Hub88-ga


Oma uue Thunder Rocki pesa ja Valencia stuudio ilmumise kannul on Triple Cherry nüüd sõlminud tarnelepingu Eesti sisu koondislase Hub88-ga.

Tehingu tingimuste kohaselt jagatakse kasiinotarkvara arendaja mänge saidile Hub88Lai valik operaatoripartnereid nagu Evolution Gaming, Red Tiger, NetEnt, Yggdrasil, Microgaming, Play’n Go, Habanero, Quickspin ja paljud teised.

See partnerlus on Triple Cherry jaoks fantastiline samm edasi. ”

Hispaanias asuva veebipõhiste arendajate kogu portfell, sealhulgas sellised tiitlid nagu Carnaval do Rio ja Saint Fermin, liitub Hub88 tohutu kollektsiooniga, mis koosneb umbes 3000 mängust enam kui 40-lt maailma kasiino parimatelt arendajatelt.

Hub88 direktor Vladimir Neginealso kommenteeris uut partnerlust, öeldes:

„Otsime oma platvormile alati uut ja innovaatilist sisu lisada ning just see viis meid Triple Cherry juurde. Nende kogenud meeskond loob huvitavaid kasiinomänge, mis suudavad hästi toimida mitmetes jurisdiktsioonides. ”

Lokaliseeritud sisu:

Hub88 ülemaailmselt tuntud operaatoripartnerid saavad juurdepääsu ka uutele pealkirjadele, mis sisaldavad täiustatud graafikat ja „geograafiliselt sihitud sisu”.

Kommenteerides ka turustuslepingut, Triple Cherry tegevjuht, Juan Galindo, öeldi ettevõtte pressiteates …

Triple Cherry tegevjuht Juan Antonio Galindo ütles: “See partnerlus on Triple Cherry jaoks fantastiline samm edasi. Meil on hea meel näha, et meie mängud jõuavad laiema rahvusvahelise publikuni ja selleks on vähe paremaid viise kui Hub88 kaudu. ”

Uued liidud:

Lisaks uuele välja lülitatud videopilile teatas Valencia peakorteriga veebi- ja mobiilikasiinode mänguautomaatide arendaja hiljuti uuest partnerlusest portaaliga SixSlots ning uus kaubandusliit koos Kasiino kasiino platvormiga.

Leping Portugali veebikasiinode hasartmänguettevõttega on mõlemale ettevõttele vastastikku kasulik, kuna Triple Cherry mängud on nüüd saadaval kõigis WAC-platvormi esindatavates kasiinodes, mis näevad seda laienevat uutele turgudele. Vahepeal saab WAC usaldusväärse teenusepakkuja lisaks tosinale uuele pesale täiesti erineva taustaga, tänu Triple Cherry andekale programmeerijate meeskonnale.

Loodame, et uuenduslik uus stuudio kaotab peagi oma järgmise põneva tiitli, nii et olge kindlasti valvel!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga