Tribal spordiennustuste algatus suundus California kohtusse


Väidetavalt kaebab Californias ja aborigeenide rühmituste liit riigile, üritades saada rohkem aega oma jõupingutustele viia legaliseeritud maismaapõhised spordiennustused kohalikele hobuste võiduajamisradadele ja hõimukasiinodele.

Ajalehe Los Angeles Times teisipäevase raporti kohaselt esindab reguleeritud sporditegemise lubamise koalitsioon enam kui 25 hõimkonda, mis asuvad kogu “Golden State’is”, ja esitas eile oma hagi Sacramento maakonna ülemkohtusse, nimetades eile California riigisekretäriks Alex Padilla juhtiv kostja.

Kooskõlastatud kampaania:

Los Angeles Times teatas, et hõimud on mitu kuud töötanud, püüdes saada piisavalt tuge plaani jaoks, mis see oli panna eelseisva novembri hääletusele rahvahääletuse küsimus. Väidetavalt soovis see rahvahääletus valija luba muuta lääneriigi põhiseadust et legaliseerida maismaa spordiennustused koos nendega seotud spordiennustustega 10% maksumäär hobuste võiduajamiste jaoks.

Pandeemiline paus:

Ajaleht täpsustas seda püüdlust oli suutnud koguda umbes 971 373 võitnud allkirja ja avaldas lootust, et tal õnnestub kohtuda nõutav sihtmärk 997 139 aasta lõpuks 25. juuni tähtaeg. Väidetavalt oli see kampaania raputati märtsi keskel kui California sisenes koronaviiruse pandeemia tagajärjel lukustusse.

Edasilükkamise väide:

Los Angeles Times teatas, et kohtuasi Reguleeritud spordiennustuse autoriseerimise koalitsioon nüüd küsib pikendamine vähemalt 90 päeva nii et see võib proovida varjata puuduvad 25 766 allkirja ja kvalifitseeruge oma referendumi korraldamisega sügisel toimuvale hääletusele.

Koronaviiruse tagajärjed:

Chumashi indiaanlaste kasiinos tegutseva Santa Ynezi ansambli esimees Kenneth Kahn ütles ajalehele, et California seadused annavad poolthääle algatusele kuni 180 päeva koguda vajalik arv allkirju, kuid et spordikihlvedude legaliseerimise kampaania oli sunnitud oma jõupingutused katkestama osariigi koronaviirustega seotud lukustuse tagajärjel.

Kahn teatas väidetavalt …

„See seisneb otsimises säilitada rahva demokraatlik õigus algatada pandeemia ajal. Hõimujuhid peatasid ajutiselt allkirjade kogumise ohverdusena, et kaitsta kõigi rahva tervist. ”

Tulihingeline argument:

Los Angeles Times teatas, et kohtuasi väidab, et 25. juuni tähtaja kehtestamine rikuks hõimude Esimene muudatus õigused pöörduda valitsuse poole kaebuste lahendamiseks ja lisaks esitada „võimatu koormusMis takistaks hagejaid oma õigust kasutamast teha omaalgatuslikult õigusakte nagu on tagatud riigi põhiseadusega. ”

Rivaali taotlus:

Ajaleht teatas sellest 22 riiki on seni legaliseerinud mõne spordiennustuse pärast seda, kui 2018. aastal tühistati eelmine kutse- ja amatöörspordi kaitse seaduse (PASPA) keeld. Lisaks selgitas ta seda võistlev spordisõbralik panustamishääletusalgatus on järk-järgult jõudnud läbi California seadusandlike kodade, ehkki teadaolevalt on hõimud selle meetme vastu, sest see püüab samaaegselt anda ka kohalikke kaardiruume võime jätkata mängijate poolt pakutavate mängude pakkumist nagu pokker.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga