Trans World Corporationi raamatud parandasid oma panust


Aasia külalislahkuse ja kinnisvaraarenduse konglomeraat Far East Consortium International Limited on teadaolevalt teatanud, et tema 12 kuu jooksul märtsi lõpuni hasartmängutulud kasvasid aastaga 4,6%, ulatudes umbes 34,96 miljoni dollarini.

Inside Asian Gaming’i kolmapäevase raporti kohaselt paljastas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte, et veidi üle 82% sellest tulust, umbes 28,73 miljoni dollarini, oli broneerinud tema kasiinos tegutsev Trans World Corporationi alluv allüksus, mille ta ostis osana 42 miljoni dollari suurune tehing 2018. aasta mais.

Võidukas trio:

Trans World Corporation vastutab kasiinode eest Tšehhi piirialakogukondades Ceska Kubice, Dolni Dvoriste ja Znojmo, kusjuures tema viimase aasta hasartmängutulud on võrdsustatud võrreldav kasv 13,1%.

Antipoodide ärevus:

Kaug-Ida konsortsium International Limited on teadaolevalt üksikasjalikult täpsustanud, et tema hasartmängudest saadava tulu saldo 12 kuu jooksul on peaaegu 6,27 miljonit dollarit oli tulnud Austraalia kasiinooperaatori 4,99-protsendilisest osalusest Star Meelelahutus Grupp. Allikas selgitas, et see Sydney noteeritud ettevõte juhib nii The Star Sydney kui ka lõunaosa QueenslandTäheranniku tähtpäevad ja seda oli esindanud ka viimane tema iga-aastane kaastöö langus umbes 22,2% võrreldes aastatagusega.

Jätkuv projekt:

Lisaks teatati, et Kaug-Ida Consortium International Limited teeb praegu koostööd The Star Entertainment Group Limited ja Hong Kongi peakontoriga seotud kontserniga Chow Tai Fook Enterprises Limited 2,49 miljardi dollari suuruse kava alusel viitärnikuurorti kasiinosse toomiseks Brisbane. See märkimisväärne ettevõtmine Austraalia suuruselt kolmanda linna nimel sai alguse 2018. aasta märtsis jääb õigele teele ja valmib veidi rohkem kui kahe aasta pärast koos 1100-toalise hotelliga.

Konstruktiivne koostöö:

Kaug-Ida konsortsium International Limited teatas, et tema Trans World Corporationi kontsern „jätkasid head esinemist”Kogu kaheteistkümnekuulise perioodi vältel ja kasutasid seda ka edaspidi hulga sünergiaid mis hõlmab ristmüügivõimalusi, mänguautomaatide täiustamist ja uute lauamängude tutvustamist.

Teadaolevalt lugege Far East Consortium International Limited avaldust …

Kolm Trans World Corporationi kasiinot olid sunnitud koronaviiruse puhangu tõttu märtsi keskel sulgema, kuid avati juuni alguses uuesti. Me usume eelnimetatud püüdlustesse saada positiivseid tulemusi koroonaviirusega seotud piirangute leevendamisel ja majanduskeskkonna taastumisel. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga