Tõsised soovitused Ühendkuningriigi (iGaming) tööstusele


Ühendkuningriigis on erakondadeülene parlamendiliikmete rühm kutsunud valitsust väidetavalt üles rakendama mitmesuguseid meetmeid, mis muudaksid dramaatiliselt riigi võrgumängude tööstuse.

IGamingBusiness.com veebis hasartmängude uudiste domeeni raporti kohaselt jõudsid hasartmängudega seotud kahjuliku partei parlamendirühma enam kui 30 soovitust osana peaaegu aasta pikkuse uurimise tulemustest, mille grupp viis läbi praeguse olukorra. riigi iGaming-valdkond, kus ta kuulis mitmelt sidusrühmalt, ministritelt ja hasartmängukomisjoni liikmetelt.

Edendamise ettepanek:

iGamingBusiness.com teatas, et kaheksaliikmeline keha pooldas online-hasartmängude reklaamide viivitamatu üldine keeld ja põhjendas oma lähenemisviisi väitega, et selline tegevus oleks aitab vähendada hasartmängudega seotud kahju levimust. Väidetavalt kutsus mainekas komisjon ka valitsust üles välja pakkuma selle keelu kaugemale tavapärastest reklaamikanalitest ja piirkondadesse nagu jalgpallipõhised konsoolimängud kuna need kajastavad regulaarselt meeskondade virtuaalsetes särkides brändingut.

Kui selline samm osutub ebatõenäoliseks ja allikas teatas, et Hasartmängudega seotud kahjulik partei parlamendirühm tegi ettepaneku, et Ühendkuningriik võiks kehtestada sarnased reklaamikontrollid, mida juba kasutatakse Hispaanias, kus selline tegevus toimub on väga piiratud selle asemel, et otse keelata.

Ahvatluse revisjon:

Jt teatati veel, et keha lisaks kutsus peaminister valitsust Boris Johnson algatada kiire ülevaade Interneti-hasartmängude korraldajate kasutamise kohta boonused ja soodustused täpsustades samas, et ta oli arvamusel, et sellised ahvatlused tuleks keelata. Väidetavalt nõudis ta samasugust uurimist ja hilisemat keeldu seoses „väga problemaatiline“VIP-skeeme, kuna neid on” mainitud kui tegurit kümnest regulatiivsest karistusest seitse väljastatud ettevõtetele Hasartmängude komisjon probleemide hasartmängude ärahoidmise tõrgete eest. ”

Teadaolevalt lugege hasartmängudega seotud kahjuliku partei parlamendirühma avaldust …

“Need skeemid suurendavad tööstuse kasumit ja hasartmängukomisjon ise on seda näinud hasartmängutööstuse sõltuvus VIP-klientidest neist, kes on ebaproportsionaalselt tõenäoliselt sõltlased. Väidetavalt on üks ettevõte võtnud VIP skeemide kaudu 83% kõigist hoiustest vaid 2% klientidelt. ”

Kahtlased teenindusajad:

iGamingBusiness.com teatas, et keha viidatud mängusisene panustamine, Online rulett ja teenindusajad eriti probleemsete veebitoodetena ja kutsus valitsust üles algatama olulist ülevaadet selle kohta, kuidas neid mänge katsetatakse, reguleeritakse ja klassifitseeritakse nende sõltuvust tekitavuse osas. Lisaks väitis ta väidetavalt, et sellised protsessid praegu on tugevalt kaalutud tööstuse kasuks kusjuures tarbijatele ei anta nende kohta piisavalt täpset teavet võiduvõimalused või sellega seotud juhuslike juhuste või oskuste elemendid.

Aeglustamise soov:

Hasartmängudega seotud kahjuliku partei parlamendirühma juhtis Labour Storm Carolyn Harris (pildil) ja väidetavalt kutsus ta üles ka viivitamatult kiiruse vähenemine juhusliku arvu loodud teenindusajad ja online-ruletimängud, millel pole turbo keerutusi, rull-mängu peatamist ega täiendavaid keerutusi, samuti on lubatud kehtestada 2 naela (2,52 dollarit) panuse limiit.

Lisasoovitused:

Spordikihlvedude osas soovitas valitsus valitsusel järgida spordiennustusi Austraalia ja piirduge selle tulutoova tegevusega ainult maismaal toimuvatel üritustel ja telefonikanalid. Lisaks väitis ta väidetavalt, et: tagasivõtmine tuleks alaliselt keelata.

iGamingBusiness.com teatas, et grupp kuulutas selle tõsise läbivaatuse panused ja auhinnapiirid on vajalik ka seetõttu, et kaughasartmängudega seotud riske ei hallata praegu selgelt tõhusalt ja põhjalikult. Peale selle väitis vaekogu väidetavalt, et kahju vähendamiseks on vaja panuse piirmäärasid ja et need tuleks valitsuse poolt läbi vaadata iga kolme aasta tagant.

Samaväärsuse püüdlus:

Väidetavalt kirjeldas Harris hasartmängutööstust kui „mitme miljoni naela suurune tööstus, mis on inimeste elu hävitanudJa kutsus valitsust üles seda rakendama regulatiivne pariteet kõigis kanalites et seada iGamingule samad piirangud ja juhtimisvõimalused kui maismaal tehtavatele toimingutele.

Harris hääldatakse väidetavalt…

Nad peavad muutusi vastu igal sammul ja väidavad end olevat end reformida, kuid teha piiratud muudatusi. Nende peamine motiiv on kasum. Koronaviiruse pandeemia ajal ütlesid nad, et lõpetavad tele- ja raadioreklaami, kuid lõpetasid lihtsalt reklaamide asendamise reklaamidega, mida keegi meist ei soovi näha. Nad on seda ikka ja jälle näidanud nad ei reguleeri tõhusalt. Me ei saa seda enam tähelepanuta jätta. Kiiret muudatust on vaja selleks, et peatada selle tööstuse ebaõnnestumine inimeste elus. ”

Valvekoer soovib:

iGamingBusiness.com teatas, et hõlmatud on ka hasartmängudega seotud kahjuliku partei kogukonna parlamendirühma ettepanekud kohustuslik kontroll taskukohasuse üle lisaks tööstuse ombudsmani loomine selle ülesandeks oleks abistada tarbijaid vaidluste lahendamisel.

Kriitiline hukkamõist:

Lõpuks teatas domeen, et keha kurtis hasartmängukomisjoni veelgi, kinnitades reguleeriva agentuuripole eesmärgi saavutamiseksEnne kui soovitatetema võime reguleerida kasvavat veebimängude tööstust”Vaadatakse üle.

Väidetavalt on hasartmängudega seotud kahjustatud erakondade parlamendirühma avaldus loetud …

„Valitsus peab pühenduma edasine ja paindlikum rahastamine hasartmängukomisjonile, et see saaks hakkama oma vastutuse kasvuga, ja selle raha kulutamist tuleb rangelt kontrollida. Samuti soovitame luua oluline pikisuunaline uuring et saaksime aru hasartmänguhäirete arengust ja elukäigust ning teadlikkuse tõstmise ja ravi mõjust. ”



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga