Tõsised küsimused Austraalia kasiinofirmale


Star Entertainment Group Limited on Austraalias ja kohaliku kasiinooperaatori tegevjuht teatanud ametlikule järelepärimisele, et tema ettevõte töötab endiselt Suncity Groupiga hoolimata väidetest, et Aasia dünaamikafirmal võib olla seoseid kuritegeliku allilmaga.

Ajalehe The Sydney Morning Herald teisipäevase reportaaži kohaselt saabus paljastus Brisbane’i peakorteri operaatori kasiinoülema Greg Hawkinsi ametlikul ärakuulamisel, mis toimus osana laiaulatuslikust uurimistööst New Yorgi kasiinotööstuse olukorra kohta Lõuna-Wales.

Ilmutuse paljastamine:

Ajaleht täpsustas siiski, et uurimist juhib Uus Lõuna-Walesi sõltumatu likööri- ja mänguasutus kuulnud ka seda Star Meelelahutus Grupp sulges hiljuti privaatse mängutoa Suncity Group oli käinud oma 351-toalises Star Sydney kinnistus. Hawkins selgitas väidetavalt, et tema ettevõte võttis selle otsuse vastu pärast seda, kui jettide ettevõtte omanik oli, Alvin Chau (pildil), keeldus Siseasjade osakond sisenemisest Austraaliasse kahtluste tõttu, et tal on seoseid organiseeritud kuritegevuse esindajatega ja ta võis kuuluda Aomeni kurikuulsasse riiki 14K kolmik Grupp.

Jätkuv kaalumine:

Sydney Morning Herald teatas, et Hawkins hiljem avaldas, et tema ettevõte on kolinud Suncity Groupi VIP-mängutoa Sydney kasiino mõnda teise piirkonda ja tegi ülesande oma rahapesuvastase sisekontrolli meeskonnale asja uurida, etvaadake, kas see tõi lisateavet”. Väidetavalt teatas tegevjuht New South Walesi sõltumatule likööri- ja mänguasutusele, et tema ettevõte oli keset “pidev hindamine”Selle partnerluse osas, kuid ei ole veel lõplikku otsust teinud mis puudutab Chaule esitatud süüdistusi.

Väidetavalt rääkis Hawkins teisipäeval kohtuistungil …

Kindlasti pole mulle midagi edastatud, mis muudaks meie seotust junkriga sel hetkel. Ma kahtlen selles. Kõik, mida ma lugesin, on spekulatsioon, kuid mul pole midagi selle kinnitamiseks. Ma ei kujutaks ette, et ma saan täielikult aru organiseeritud kuritegevuse mõistetest või sellega, mis sellega selles maailmaosas seotud on. “

Keskne tugi:

Ajaleht teatas, et sellised rämpsfirmad nagu Suncity Group abistada rikkaid Hiina patroone reisides ülemeremaadesse kasiinodesse et nad saaksid mängida eelnevalt kokkulepitud krediidi abil. Allikas näitas veel, et sellised kliendid võid võidetud raha tagasi teenida ainult koju naastes kuna Peking suhtub hasartmängudesse halvasti ja on kehtestanud karmi kontrolli suures koguses kodumaise sularaha ekspordi üle.

Varasemad tõendid:

Sydney Morning Herald teatas, et kohtuistungil varem kuulnud, kuidas Crown Resorts Limited oli Suncity Groupi keelanud oma sularahavahetuse pidamisest aastal 2018 pärast mõne avastamist 4 miljonit dollarit arvetes, mida hoitakse ettevõtte privaatruumis hiiglasliku Crown Melbourne’i arenduse sees. Väidetavalt kinnitas Hawkins veel, et junkiettevõte tema Sydney noteeritud ettevõte ei ole sellist võimalust kunagi andnud kuna kõik selle mängijad peavad ostma mängukiibid ametlikust kassapuurist.

Retseptiivne reaktsioon:

Lisaks rääkis Hawkins kohtuistungil, et oli Chau’ga kohtunudpaar kordaSotsiaalsetes funktsioonides ja tervitaks Queenslandi naaberriiki järgnenud Uus-Lõuna-Walesi asutamisel sõltumatu regulaator välismaiste jaekaubandusettevõtete kinnitamiseks. Juhtkond, kes töötas varem Melco kuurordid ja meelelahutus LimitedVäidetavalt kuulutas Altira Macau toimumispaik Macaus enne 1600-toalise Crown Melbourne’i arenduse positsiooni asumist väidetavalt, et selline agentuur võib saada õiguskaitseorganitelt täpsemat teavet, esindades samas meeskonda spetsialiseerunud kasiinoinspektorid jälgida Star Sydney ja peatselt avatavate Crown Sydney rajatiste sees toimuvat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga