Tõsine ATG kriitika


Rootsis ja äsja erastatud AB Trav och Galopp (ATG) ratsutamisoperaatori ülem on väidetavalt kritiseerinud valitsust selle eest, et ta ei pannud kohalike litsentsidega spordiennustusettevõtteid rahaliselt oma spordiga tegelema.

IGamingBusiness.com uudistevaldkonna aruande kohaselt töötab Hasse Lord Skarploth endise riigipõhise üksuse tegevjuhina tema etteheitega, mis saabub vaid mõni päev pärast seda, kui kohalik võrguhasartmängude stimulaator Svenska Spel AB sõlmis tehingu, mis näeb seda toimuvat. uus ratsutamise kihlveoteenus koostöös Prantsuse ratsutamisfirma Pari-Mutuel Urbainiga (PMU).

Silmapaistev patroon:

Uudiste domeen teatas, et Skarploth on õnnetu, Skandinaavia riigi iGamingi turu liberaliseerimiseks mõeldud uus seadusandlus ei nõua kohalikelt spordiennustusettevõtetelt mis tahes tulu üleandmist aidata kaasa Rootsi hobuste võistlustööstusele. Ehkki ta tervitas väidetavalt avatuma mängutööstuse tulekut, täpsustas ta lisaks, et riigi hobusteomanikud, kasvatajad ja võidusõitjad saavad kasu tema enda ettevõtte aastasest umbes 222,7 miljonit dollarit.

Kuuldavasti luges Skarplothi avaldust…

“Me võime sellele kaasa elada hiljuti kokku lepitud partnerlus tähendab konkurentsi ATG-le nii peabki olema. Kuid asjaolu, et riigi enda mänguettevõte ei tunne vajadust Rootsi hobusetööstusele kaasa aidata, püüab ka Rootsi ratsutamise kliente kohalikelt võidusõitudelt eemale meelitada, vähendades seeläbi spordi elus hoidmist, on raskemini seeditav. “

Eelseisev ülevaade:

ATG juht selgitas väidetavalt, et loodab, et valitsus nõuab nüüd kõiki kohaliku litsentsiga iGamingi ettevõtteid hobuste võistlusturgude pakkumine osa oma tuludest maksta sektori toetamise suunas. Lisaks teatas ta, et seeümberreguleerimineVõib tulla pärast järeldust ametlik uurimine kavatseb uurida võimalusi 2019. aasta esimesest päevast jõustunud iGamingi õigusaktide täiustamiseks.

Väidetavalt kuulutas Skarploth…

“See on üsna ilmne tegelikult Rootsi võidusõit saab 90% oma sissetulekust mängude kaudu vastupidiselt teistele Rootsis tegutsevatele spordialadele, mida rahastatakse riiklike ja kohalike toetuste ning õigustulu kaudu. Ilma meie panuseta pole auhinnaraha, uuringuid, aretajatoetusi ega kursuste hooldamist. Ilma meie panuseta pole lihtsalt ühtegi hobusevõistlust, millele panustada. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga