Tornide kasiino suleti pärast uuesti avamist, kui pole järgitud juhiseid


Vaatamata hasartmänguasutuste ja muude meelelahutuskohtade osas endiselt kehtivatele koroonaviiruse piirangutele otsustas Põhja-Californias asuv kasiino minna edasi ja uuesti avada. Grass Valley orus asuv Towersi kasiino postitas sotsiaalmeedia ja nende veebisaidi kaudu, et tegutseb esmaspäeval uuesti ettevõtluses. Päev hiljem ründasid riigi justiitsministeeriumi agendid rajatist, pannes nad kinni.

Kasiinotoimingute kordamine:

Juhtum avalikustati pärast seda, kui kasiino külalised ja töötajad postitasid sotsiaalmeediasse mitu videot. Ühes videos väidab DOJ agent, et see ei ole püsiv sulgemine, vaid hädaolukord.

Sacbee.com andmetel…

Brandt Jeffrey, kes on oma Facebooki profiili põhjal väidetavalt kasiino pokkerimüüja, postitas nädala alguses kaks videot, kus on näidatud umbes kuus agenti, kellel on pokkerilaua taga politseivestid ja kirurgilised maskid. Nad selgitasid kohapeal viibijatele, et nad peavad seda tegema peatada nende mäng ja rajatis peab sulgema.

Videol näib olevat nii, nagu kasiino omanik Jamey Robinson protesteerib väljalülitamise poole valju häälega rääkides. Ta väitis, et reid on põhiseadusega vastuolus. Ta tõmbas rääkimise ajal maski alla, kinnitades, et on juhtunust šokeeritud.

Omanik loendab Towersi kasiinos kõiki ja ütleb, et vähem kui 15 inimesega, kui arvestada töötajaid ja agente, ei saavutata maksimumsummat peaaegu üldse. Vara on lubatud 180 inimest. Seejärel väidab ta, et agendid suurendavad viiruse levimisriski, tulles linnast välja.

Ilmselt oli Grass Valley politseiosakonnal taotles rajatise sulgemist. Omanik siiski keeldus. Omaniku sõnul said Nevada maakonna tervishoiuametnikud ta lahti.

Agentidega rääkides nähakse omaniku videol küsimas, miks tuleb kogu vara kinni panna. Ta opereerib ka baari ja restorani. Tundub, et esindajad annavad töötajatele vastuseks kodus viibimise korra koopia.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga