Tormijumal (videopesa) Playtechilt


Briti veebikasiinomängude arendaja Playtech on teatanud, et selle videopesade perekond Age of the Gods on nüüd saanud uue liikme Gods Stormsi viie- ja 25-paljalisse ajastusse: God of Storms.

Mani saarel asuv ettevõte kasutas neljapäeval ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et kolmerealine tiitel on ka tema teine Kogukonna live-teenindusajad sarja ja see võetakse kasutusele kogu oma iGamingi võrgus pärast esmast eksklusiivset tutvustamist valitud saitide kaudu, mida haldab Flutter Entertainment, näiteks Betfair.com ja PaddyPower.com.

Ühiskondlik mure:

Londoni noteeritud Playtech teatas, et kuue reeliga Buffalo Blitz oli kogukonna Live Slots avaversioon, mida ta kirjeldas kui „rist vertikaalne kontseptsioon, mis muudab slotimängu kollektiivseks elamuseks”. Arendaja teatas, et mõlemal neist mängudest onkogukonna keerutab”Eetrisse otse-stuudios, kus host juhib toimingut ja pakub kommentaare, näiteks„et luua mängunäitus”.

Suhtlusvõime:

Aastal 1999 asutatud Playtech kuulutas, et kogukonna Live Slots aspekt on tema uues mobiilisõbralikus jumalate ajastul: Storms Godtaasloob heli- ja tuuleefektidega striimikeskkonnaLubades lisakstööstusharu esimene integreeritud mängija vestluste funktsioon”.

Kiire meelelahutus:

Edo Haitin Playtechist kasutas selgitamiseks pressiteadet et jumalate iga ajastu: Tormide Jumala kogemus saab alguse alles pärast torijaid on valinud keerutuste arvu milles nad tahaksid konkureerida oma kaaslastega maksimaalsed individuaalsete ja üldiste panuste piirmäärad alates nii väikesest kui pennist. Siitpeale ja ta kuulutas, et iGamingi ametnikke käsitletakse järgmiselt:keerutab iga paari sekundi tagant“Lisaks võimalusele kasutada ära tiitli revolutsiooniline”tasuta keerutuste boonus‘ tunnusjoon.

Loe Haitini avaldust …

„Oleme koos Buffalo Blitziga näinud fantastilist vastust kogukonna live-teenindusaegadele ja meil on hea meel tuua selle uue publiku ette üha populaarsemat kaubamärki Age of the Godsi. Live kasiino on sisuliselt meelelahutusele keskenduv kogemus ja see on kogukonna Live Slots’is pakume kaasahaaravat ja tõeliselt koostööd loovat uut mängustiili. ”


playtechigamingvideo slotlondonbuffalo piltide jumaladbetfair.comflitter meelelahutuspaddypower.comedo jumalate jäljendamine: tormidejumalkogukond elavad teenindusajadLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga