Töötajate koondamine Resorts World Sentosa


Singapuris on hasartmängusõbraliku Resorts World Sentosa kompleksi taga asuv operaator teatanud, et kavatseb seda teha algatada koondamiste ring et paremini toime tulla koronaviiruse pandeemia põhjustatud hiljutise majanduslangusega.

GGRAsia raporti kohaselt Genting Singapore Limited juhib Aasia meelelahutushiiglase Genting Malaysia Berhadi nimel 120-aakrist integreeritud kasiinokuurorti ja kasutas ametlikku kolmapäevast arhiivi, et teatada, et otsustas määratlemata arv koondamisi pärast perioodihoolikas arutamine ja konsulteerimine. ”

Koronaviiruse paranemine:

Veel teatati, et Resorts World Sentosa koos konkureeriva Marina Bay Sandsi saaliga suleti ajutiselt 7. aprill pärast potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüvega nakatunud kohalike elanike arvu lõppu jõudis 1480. Allikas täpsustas, et mõlemad rajatised hakkas hasartmänguväliste operatsioonide taaselustamist alates 19. juunist kasiinode osaline taasavamine 15 päeva tagasi.

Teadaolevalt lugege Genting Singapore Limited avaldust …

„Viimase paari kuu jooksul oleme kõik kulud üle vaadanud, kõrvaldanud ebaolulised kulutused ja vähendanud juhtkonna palku kuni 30%. Selles viimases läbivaatamisvoorus oleme teinud keerulise otsuse rakendada ühekordne tööjõu ratsionaliseerimine. ”

Arvatav konsultatsioon:

Teadaolevalt kuulutas Genting Singapore Limited, et teeb koostööd selliste kodumaiste ametiühingutega nagu Vaatamisväärsused, kuurordid ja meelelahutusliit kui ka valitsusasutused, lootes,säilitada valdav enamus kohalikke töötajaid”. Firma väitis väidetavalt, et lisaks sellele püüab ta igale lahkuvale töötajale esitada „vähemalt kaks kuni kolm töövõimalust. ”

Juhtkonna hooldus:

Märtsis teatati, et Genting Singapore Limited asutas mitmeid kulude kontrolli meetmeid, mille käigus nägid ette selle täidesaatvad ja juhtkonnaga mitteseotud meeskonnad teha palgakärpeid kuni 18%. Lisaks hõlmas see kava väidetavalt meetmeid “töökorralduse sujuvamaks muutmine”Näiteks kui küsida, et rohkem nooremaid töötajaid taotleksidpalgata puhkust ja / või põhipuhkust. ”

Tõsine sujuvamaks muutmine:

Oma viimases avalduses teatas operaator väidetavalt, et ta püüableiutada uuesti”Oma pakkumist, et saadaosavam ja krapsakam organisatsioon”. Lisaks väitis ta väidetavalt, et see hõlmab töökohtade ümberkujundamisttehnoloogiliste uuendustega, mis edendavad igapäevaseid protsessesuurendada tootlikkust ja luua paremate palgaväljavaadetega töökohti. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga