Tööhõive suurenemine saabub Atlantic Citysse


Väidetavalt on Atlantic Citys ja rühmas kohalikke omavalitsusi tööjõu ja hasartmängude valdkonna juhid tulnud kokku toetama ettepanekut, mille eesmärk on näha, et kogukonna kasiinod hakkaksid tööle võtma vähem võõrsil sündinud töötajaid, kellel on J-1 õpilasviisa.

Ajalehe The Press of Atlantic City neljapäevase raporti kohaselt toetavad seda plaani New Jersey kasiinoassotsiatsioon, kasiinoinvesteeringute arendamise amet ja liidu Unite Here kohalik haru 54 ning lisaks hõlmab see ka kohustust omamaiste inimeste palkamiseks. töötajad, kes täidavad kõik tulevased vabad töökohad.

Tihe ajakava:

Ajaleht teatas, et süsteem hõlmab ka asutamist selle aasta sügisel mitmesugused töökoolitusprogrammid mis on ette nähtud selleks, et valmistada kohalikke elanikke ette võimalusega alustada tööd ühes New Jersey linna üheksas kasiinos juba järgmisel aastal.

Piirkonna edendamine:

Steve Callender, president New Jersey kasiinoühendus, teatas Atlantic City Pressile, et kokkulepe, millele on lisaks toetust saanud ka kohalikud linnad ja riigiametnikud, võib viia mitusada uut töökohta New Jersey elanike jaoks, kuna nad ei konkureeri ametikohtadele võõrsil sündinud kodanikega. Ajaleht selgitas seda J-1 õpilasviisa lubada USA-l välismaalastel akadeemilist arengut tagada lai valik osalise tööajaga töötamise võimalusi.

Callender teatas väidetavalt Atlantic City Pressile …

Oleme alati pakkumise idee suhtes vastuvõtlikud olnud Kõigepealt töötavad Atlantic City inimesed nii et see peab olema programm, mis on hästi läbi mõeldud ja korraldatud ning kaasab inimesi pardale. ”

Õigeaegne meeskonnatöö:

Ajaleht teatas, et Atlantic City linnapea Marty Väike on ka eelseisva kava pooldaja koos demokraadiga, kes kuulutas hiljuti, etvalitsus ja kasiinod oleksid võinud paremini hakkama saada”Seoses kohalike elanike töövõimaluste eelistamisega linna ajal Legaliseeritud hasartmängude 42-aastane ajalugu.

Väidetavalt rääkis väike ajalehele …

„See selgitab veelgi minu administratsiooni suhtumist kasiinotööstusega koostööd tegevate Atlantic City heade inimestesse kus töötab rohkem Atlantic City elanikke, mis on prioriteet. Mul on hea meel, et see juhtub. Kuid me ei pea näpuga näitama. Me liigume edasi ja loome võimalusi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga