Tööhõive määr on Atlantic Citys alla normaalnumbri 15%


Juulis langes tööhõive Atlantic City üheksas kasiinos COVID-19 mõju tõttu tööstusele üle 15%. Kuus töötas kasiinos kokku 24 880 inimest, kuid teatatud arvudest on paljud praeguste piirangute tõttu endiselt tööta. Selles piirkonnas on ilma töökohata 4261 või enam inimest.

Tööalane staatus:

Tööhõive numbrid saadetakse Hasartmängude jõustamise osakond iga kuu operaatorite poolt. Tuhanded inimesed on endiselt tööandja juures raamatute peal, kuid tegelikult nad ei tööta. Restoranide ja jookide teenindajad mängivad põhimõtteliselt praegu ootamismängu, kuna piirangud takistavad neid tööle naasmast.

Unite Here Local 54 president Bob McDevitt nentis, et enamik restorani töötajaid lihtsalt ootavad. Ametiühing esindab umbes 10 000 kasiinotöötajat Atlantic Citys ja ütleb seda vähem kui 50% selle liikmetest töötab. McDevitt väitis, et Atlantic Citys võib väheneda 5000 töökohta, kuid enam kui 5000 inimest ei tööta.

New Jersey kasiinoassotsiatsiooni ja Atlantic City Caesars Entertainment Inc. piirkonna president Steve Callender kommenteeris, et tööhõive olukord ei parane tõenäoliselt enne, kui piiranguid leevendatakse osariigis.

Callender osutas sellele siseruumides söömine on vajalik aidata rohkem inimesi kasiinosse meelitada, mis tooks rohkem inimesi tööle. Tööstusharu andmed näitasid, et veidi üle 14 800 inimese on tagasi täistööajaga ja 1 446 töötab juulis osalise tööajaga. Ülejäänud 8582 sisaldab nii hooajaliselt palgatud inimesi kui ka neid, kes on raevunud.

Töötajad on pöördunud abi saamiseks kohaliku kogukonna poole tööta olemise tõttu. Sel neljapäeval saavad kannatanud reisida Bader Field toidutoetuste saamiseks. Kohalikud 54 koos kasiinoinvesteeringute arendusameti AFL-CIO ja New Jersey lõunaosariigi kogukonna toidupangaga korraldavad 7th massiline toidu jagamine tööta jäänud inimestele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga